dnes
Neděle - skorojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Pražské krimi

Její přítel – zajíček se zachoval jako rozzuřený kanec. Už poněkolikáté. A to přitom měla doma malé dítě!

V pondělí krátce před půlnocí volala na linku 156 žena, kterou měl fyzicky napadat její přítel. Hlídka strážníků z Prahy 6 jela hned na místo do ulice Nad  Kajetánkou, kde je před domem čekala volající s krvácivým zraněním v obličeji.

Strážníkům sdělila, že na ní její přítel zaútočil pěstmi, a  utekl. Napadl ji v poslední době už poněkolikáté a jeho útoky mají vzestupnou tendenci. Jeden člen hlídky zůstal s napadenou, které okamžitě přivolal záchrannou službu. Odebrali se ihned do bytu, kde se mělo nacházet bez dozoru její dvouleté dítě, které bylo v pořádku.

Ostatní členové hlídky se vydali pátrat po násilníkovi, kterého našli o pár ulic dál. Ten se pokusil ihned o útěk. Pomocí hmatů a chvatů byl muž zadržen a byla mu nasazena pouta. Zraněná šestatřicetiletá žena byla i s dítětem, které v danou dobu neměl kdo pohlídat, převezena do nemocnice. Její o pět let mladší přítel byl převezen na služebnu Policie ČR k dalším úkonům.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru