dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražské krimi

Jeho pomsta bachařům byla sladká, ale s hořkým koncem

Na přelomu května a června odcizil dvaačtyřicetiletý muž během třech týdnů hned šest aut. V jednom případě se jednalo o Fabii, v dalších pěti o Škody Octavie. Tím způsobil poškozeným škodu v celkovém součtu téměř tři čtvrtě milionu korun.

„V tomto protiprávním jednání mu nezabránil ani ten fakt, že v danou dobu vykonával trest v podobě domácího vězení, ke kterému byl odsouzen za jinou majetkovou trestnou činnost,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

O tom, že se jedná možná dokonce až o nenapravitelného nenechavce vypovídá i ta skutečnost, že za majetkovou trestnou činnost byl do této doby pravomocně odsouzen už pětkrát.

Navíc kradl stylem padni komu padni. Dvě z celkem šesti aut totiž odcizil na náměstí u vazební věznice v Ruzyni. „Proto nikoho nepřekvapí, že se v obou případech jednalo o soukromá auta pracovníků přilehlého nápravného zařízení,“ dodal Hulan.

Po zadržení obvinil vyšetřovatel zadržené z trestného činu krádež, za který dotyčnému v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru