Dnes Pondělí - jasno 8°C
Zítra Úterý - zatazeno 8°C
Pondělí 22. 4. 2024
Svátek má Evženie
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Jednou první a dvakrát třetí místo. Saunéři Saunie uspěli v evropské soutěži
Mark Maďura (vlevo), David Zatočil a Monika Šťovíčková. Foto: Ryzsard Rak

Jednou první a dvakrát třetí místo. Saunéři Saunie uspěli v evropské soutěži

Saunéři saunového světa Saunia uspěli na evropském klání, které se konalo v lednu v německém Kristall therme. Saunia o tom informovala na sociálních sítích.

Na soutěži Masters Freestyle Aufguss měla Saunia tři zástupce a jejich výkony dopadly skvěle. V mužích zvítězil David Zatočil a kvalifikoval se na březnové finále. 

Na stupních ho doplnil a 3. místo s nápaditým vystoupením vybojoval Mark Baďura. V kategorii žen nezůstala pozadu Monika Šťovíčková, která si skvělým výkonem zajistila 3. místo.

Saunia má v Praze šest poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Více informací na www.saunia.cz.

 

Autor: Alo

Škola a školka hledají školníka

Včera v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

Včera v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Při výročí tísňové linky 112 se oceňovalo

Včera v 09:44

Před dvaceti lety, 20. dubna 2004, byl v Praze spuštěn provoz linky 112 v současné moderní podobě. Jedním z důvodů byl i světový šampionát v ledním hokeji, který se tehdy konal v Praze. Moderní technologie tísňové komunikace tak byly uvedeny do ostrého provozu.

Kvůli nehodě se na Pražském okruhu u Slivence zastavil provoz

20. dubna 2024 v 18:26

V sobotu kolem třinácté hodiny došlo k nehodě dodávky a osobního auta na Pražském okruhu u Slivence. Frekventovaná silnice byla kompletně uzavřena dvě a půl hodiny.

Další články
Nahoru