Dnes Čtvrtek - zatazeno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 18°C
Čtvrtek 23. 3. 2023
Svátek má Ivona
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Jednou první a dvakrát třetí místo. Saunéři Saunie uspěli v evropské soutěži
Mark Maďura (vlevo), David Zatočil a Monika Šťovíčková. Foto: Ryzsard Rak

Jednou první a dvakrát třetí místo. Saunéři Saunie uspěli v evropské soutěži

Saunéři saunového světa Saunia uspěli na evropském klání, které se konalo v lednu v německém Kristall therme. Saunia o tom informovala na sociálních sítích.

Na soutěži Masters Freestyle Aufguss měla Saunia tři zástupce a jejich výkony dopadly skvěle. V mužích zvítězil David Zatočil a kvalifikoval se na březnové finále. 

Na stupních ho doplnil a 3. místo s nápaditým vystoupením vybojoval Mark Baďura. V kategorii žen nezůstala pozadu Monika Šťovíčková, která si skvělým výkonem zajistila 3. místo.

Saunia má v Praze šest poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Více informací na www.saunia.cz.

 

Autor: Alo

Praha 2: Sousedské setkání s radním pro dopravu

Včera v 11:02

Sousedské setkání a diskuze a radním pro dopravu Tomášem Halvou na téma Sekaninovi ulice – zvýšení bezpečnosti chodců, snížení průjezdové rychlosti, navýšení počtu parkovacích míst či bezpečná cyklostezka.

Přístup státu k Praze v oblasti školství se musí změnit, usnesl se Sněm starostů

21. března 2023 ve 20:33

Kdy přijde náraz a pražské děti nebudou mít kam usednout do lavic? Už přišel, shodli se starostové a starostky 57 městských částí, kteří se v pondělí 20. března sešli na vysočanské radnici Prahy 9 na Sněmu starostů. Hlavním tématem jednání byl hrozící kolaps pražského školství, katastrofální...

Další články
Nahoru