Dnes Úterý - zatazeno 8°C
Zítra Středa - obcasny-dest 7°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Jedinečný dárek pro všechny nadšence: Jak vybrat tričko, které dokonale vyjadřuje vaši zálibu?
Ilustrační foto: trickovy.cz

Jedinečný dárek pro všechny nadšence: Jak vybrat tričko, které dokonale vyjadřuje vaši zálibu?

Vybrat dárek pro někoho, kdo žije svým koníčkem, může být běh na dlouhou trať. Nebo nemusí! Ať už se v daném koníčku orientujete nebo nikoliv, existují univerzální dárky, které potěší každého. Stačí vybrat ten správný motiv. A vězte, že pro každého nějaký existuje.

Praktické dárky většinou nebývají přijímány úplně s nadšením. To ale neplatí o dárkových tričkách s potiskem, které nejen že vyjádří osobnost obdarovaného, ale můžete si šplhnout i tím, že dotyčnému vyberete něco s péčí a láskou, co k němu bude na sto procent pasovat. 

S výběrem vhodného motivu si dejte načas 

Ne proto, že byste nedokázali něco vybrat raz dva. Pořádně si ale prohlédněte dostupné motivy i barevné provedení, abyste měli jistotu, že jste opravdu kápli na stoprocentní match. Důležité je určit si motiv, který bude tím pravým ořechovým. Kromě něj ale zohledněte i oslavencům smysl pro humor nebo třeba to, zda bude mít dostatek příležitostí tričko unosit.

TIP: Dárky pro včelaře? Žádný problém! Pro rybáře? Ano máme. A pro motorkáře je najdete taky. Tady: dárek pro motorkáře

Příležitostí je nepočítaně. Najděte tu svou

Momentů, kdy se hodí obdarovat někoho personalizovaným tričkem, je celá řada. Zdaleka se nemusí jednat jen o narozeniny. Ideální příležitost představují výročí, rozlučky se svobodou, narození potomka, svátek, důležitý životní milník, kariérní úspěch nebo fesťák.

Tričko se špetkou osobního příběhu 

Kromě klasického motivu si můžete připsat plusové body za to, že vyjádříte mezi řádky to, co pro vás obdarovaný znamená. A stačí přitom maličkost, která dá oslavenci najevo, že tady jste, že ho znáte, vnímáte a víte, co má rád. Ať už váš vztah vyjádříte společnou oblíbenou hláškou potištěnou na tričku, kapelou, na kterou se spolu chystáte nebo čímkoliv jiným, bude jeho hodnota nakonec nevyčíslitelná. 

Kde vybírat trička s potiskem? Přece na: trickovy.cz

Výběr velikosti, aby dárek neskončil na dně skříně 

Častokrát se trička neunosí ne proto, že by se nelíbily, ale proto, že netrefíte velikost. Většinou vám napoví štítek na oblečení triček, které dotyčný nosí pravidelně – pokud tedy budete mít příležitost jej zkontrolovat. Orientujte se ale také dle tabulky velikostí na e-shopu, aby tričko bylo nejen dostatečně široké, ale také dlouhé. Díky správné velikosti tričko neskončí na dně skříně nebo jenom jako doplněk na zahradní práce. 

Univerzální barva pro všechny příležitosti

Vedle nikdy nešlápnete s univerzálními odstíny triček jako je bílá, černá, šedá nebo hnědá. Samozřejmě se ale můžete odvázat a volit barevnější modely. Záleží ale na osobnosti oslavence. Pokud víte, že miluje barvy a jeho aktuální styl je tvořen povětšinou výraznými barevnými odstíny, směle do nich! 

Správná péče, dlouhá životnost 

Nezapomeňte nenápadně doporučit i vhodnou údržbu takového dárkového trička s potiskem. Je totiž klíčem k tomu, aby tričko dlouho vypadalo jako nové. Většinou vám napoví štítek na tričku, každopádně pokud se jedná o bavlněné tričko, doporučujeme jej prát maximálně na 40°, aby se nesrazilo. Aby se nezničil potisk, perte jej naruby. A nezapomeňte ani na třídění barev, abyste neprali různé barevné odstíny pospolu. 


Autor: TZ, red

Potravinová banka na Novoměstské radnici pokračuje

26. února 2024 v 07:38

Pravidelný výdej pomoci z Potravinové banky probíhá každé pondělí od 9 do 12 hodin. V přízemí nádvoří Novoměstské radnice se otevírá výdejní okénko občanům Prahy 1 a Prahy 2 a vydává potravinovou pomoc a základní hygienu.

Nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku se osvědčila

24. února 2024 v 10:13

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených...

Do projektu Mládež v kraji se zapojila Praha 10

23. února 2024 v 07:15

Praha 10 se zapojila do projektu Mládež v kraji. Jeho prostřednictvím bude možné finančně podpořit veřejně prospěšné projekty mladých lidí.

Studenti v roli astronautů. Úniková hra představí, jak se žije na vesmírné stanici

22. února 2024 ve 13:31

Průběh kosmického letu, běžný život na oběžné dráze, ale i nebezpečí a rizika, kterým mohou astronauti čelit, představuje nová aplikace využívající virtuální realitu. Na jejím vzniku se podíleli výzkumníci z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze ve spolupráci...

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Fakultní nemocnice v Motole opět obhájila akreditaci

19. února 2024 v 11:02

Ve dnech 22. – 25. ledna proběhlo ve Fakultní nemocnici v Motole akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované péče. Certifikát hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče obhájila nemocnice na další tři roky.

Kurz první pomoci dětem

18. února 2024 v 09:09

V kurzu se v sobotu 24. února naučíte nejen pomoci svému či jinému dítěti při úrazech, nehodách či náhlých nemocech, ale především zvládnout obrovský stres, který z dané situace vyplývá a který mnohdy rozhoduje o tom, jak moc správně budete schopný na místě...

Další články
Nahoru