Dnes Pátek - skorojasno 29°C
Zítra Sobota - oblacno 28°C
Pátek 19. 7. 2024
Svátek má Čeněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Jedinečný dárek pro všechny nadšence: Jak vybrat tričko, které dokonale vyjadřuje vaši zálibu?
Ilustrační foto: trickovy.cz

Jedinečný dárek pro všechny nadšence: Jak vybrat tričko, které dokonale vyjadřuje vaši zálibu?

Vybrat dárek pro někoho, kdo žije svým koníčkem, může být běh na dlouhou trať. Nebo nemusí! Ať už se v daném koníčku orientujete nebo nikoliv, existují univerzální dárky, které potěší každého. Stačí vybrat ten správný motiv. A vězte, že pro každého nějaký existuje.

Praktické dárky většinou nebývají přijímány úplně s nadšením. To ale neplatí o dárkových tričkách s potiskem, které nejen že vyjádří osobnost obdarovaného, ale můžete si šplhnout i tím, že dotyčnému vyberete něco s péčí a láskou, co k němu bude na sto procent pasovat. 

S výběrem vhodného motivu si dejte načas 

Ne proto, že byste nedokázali něco vybrat raz dva. Pořádně si ale prohlédněte dostupné motivy i barevné provedení, abyste měli jistotu, že jste opravdu kápli na stoprocentní match. Důležité je určit si motiv, který bude tím pravým ořechovým. Kromě něj ale zohledněte i oslavencům smysl pro humor nebo třeba to, zda bude mít dostatek příležitostí tričko unosit.

TIP: Dárky pro včelaře? Žádný problém! Pro rybáře? Ano máme. A pro motorkáře je najdete taky. Tady: dárek pro motorkáře

Příležitostí je nepočítaně. Najděte tu svou

Momentů, kdy se hodí obdarovat někoho personalizovaným tričkem, je celá řada. Zdaleka se nemusí jednat jen o narozeniny. Ideální příležitost představují výročí, rozlučky se svobodou, narození potomka, svátek, důležitý životní milník, kariérní úspěch nebo fesťák.

Tričko se špetkou osobního příběhu 

Kromě klasického motivu si můžete připsat plusové body za to, že vyjádříte mezi řádky to, co pro vás obdarovaný znamená. A stačí přitom maličkost, která dá oslavenci najevo, že tady jste, že ho znáte, vnímáte a víte, co má rád. Ať už váš vztah vyjádříte společnou oblíbenou hláškou potištěnou na tričku, kapelou, na kterou se spolu chystáte nebo čímkoliv jiným, bude jeho hodnota nakonec nevyčíslitelná. 

Kde vybírat trička s potiskem? Přece na: trickovy.cz

Výběr velikosti, aby dárek neskončil na dně skříně 

Častokrát se trička neunosí ne proto, že by se nelíbily, ale proto, že netrefíte velikost. Většinou vám napoví štítek na oblečení triček, které dotyčný nosí pravidelně – pokud tedy budete mít příležitost jej zkontrolovat. Orientujte se ale také dle tabulky velikostí na e-shopu, aby tričko bylo nejen dostatečně široké, ale také dlouhé. Díky správné velikosti tričko neskončí na dně skříně nebo jenom jako doplněk na zahradní práce. 

Univerzální barva pro všechny příležitosti

Vedle nikdy nešlápnete s univerzálními odstíny triček jako je bílá, černá, šedá nebo hnědá. Samozřejmě se ale můžete odvázat a volit barevnější modely. Záleží ale na osobnosti oslavence. Pokud víte, že miluje barvy a jeho aktuální styl je tvořen povětšinou výraznými barevnými odstíny, směle do nich! 

Správná péče, dlouhá životnost 

Nezapomeňte nenápadně doporučit i vhodnou údržbu takového dárkového trička s potiskem. Je totiž klíčem k tomu, aby tričko dlouho vypadalo jako nové. Většinou vám napoví štítek na tričku, každopádně pokud se jedná o bavlněné tričko, doporučujeme jej prát maximálně na 40°, aby se nesrazilo. Aby se nezničil potisk, perte jej naruby. A nezapomeňte ani na třídění barev, abyste neprali různé barevné odstíny pospolu. 


Autor: TZ, red

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

20. června 2024 v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Dovolená podle gusta NobodyListena? Miluju bordel a smrad, říká s humorem

15. června 2024 v 11:49

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete...

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Další články
Nahoru