dnes
Sobota - polojasno
21°C
zítra
Neděle - jasno
21°C
pozítří
Pondělí - jasno
23°C
Jedenáct pražských hasičů má nadále covid-19, sedm jejich kolegů se již vyléčilo
Sataličtí hasiči s rouškami. Foto: HZS Praha

Jedenáct pražských hasičů má nadále covid-19, sedm jejich kolegů se již vyléčilo

K dnešku se uzdravilo z onemocnění covid-19 sedm pražských hasičů. Po dvou negativních testech jim lékař ukončil neschopenku a nastoupili do služby.

Pozitivní test má stále 11 členů sboru, někteří čekají na druhé negativní testování.

Od včerejška se vyléčili tři hasiči. „Dalších 27 jich zůstává v karanténě,“ uvedl dnes mluvčí Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy Martin Kavka. Ještě včera bylo v karanténě 33 hasičů.

První vyléčený hasič v hlavním byl ve středu 8. dubna, do Velikonoc pak další dva. U pražských hasičů bylo zatím testováno přes 200 lidí.


Zákaz návštěv v celém areálu Všeobecné fakultní nemocnice

Včera v 11:59

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci, jsou od dnešního dne, 18. září, až do odvolání zakázány návštěvy na všech klinikách a odděleních Všeobecné fakultní nemocnice.

Pátý ročník Palm Off Festu je zrušen

Včera v 09:54

Mezinárodní setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest 2020 se vzhledem k omezením spojených s pandemickou krizí přesouvá na podzim následujícího roku. 

Praha chce víc odběrových míst

Včera v 09:05

Na návrh ODS přijalo Zastupitelstvo hlavního města Prahy podporu nových opatření na zamezení šíření koronavirové infekce.

Praha 8 připravila výdej dezinfekce veřejnosti

16. září 2020 ve 22:51

Zájemci, kteří mají trvalé bydliště v Praze 8 nebo podnikatelé s provozovnou v Praze 8 mohou získat 1 litr dezinfekce u stánku na farmářských trzích v Ládví a Karlíně.

Praha 9 zajistila ve svých organizacích plošné testování na covid-19

16. září 2020 ve 21:49

„V organizacích zřizovaných městskou částí Praha 9 jsme zajistili plošné testování v případě podezření na covid-19 v potenciálně zasažené skupině, jako jsou například třídy ve školách a školkách, zaměstnanci na oddělení sociálních služeb,“ uvedl místostarosta deváté městské části Praha 9 Tomáš...

Další články
Nahoru