dnes
Pondělí - skorojasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Lifestyle / Zdraví

Je vám partner nevěrný? Zajděte na Astrovíkend

Když vám to doma nefunguje, nemusíte hned běžet do manželské poradny. Pomoct vám může i čarodějnice a kartářka Evelyn, která praktikuje sexuální magii. Pomáhá řešit partnerské problémy, poradí si i s nevěrníkem a prý umí také přičarovat lásku! Evelyn bude jednou z těch, které můžete potkat na Astrovíkendu v Praze, 12. a 13. listopadu. Celým víkendem bude provázet moderátor Libor Baselides, který tu představí i své andělské meditace.

Evelyn pochází z Děčína a nadpřirozené schopnosti zdědila po babičce. Věnuje se výkladům karet, a to jak cikánských, tak andělských a karmických, ale zdaleka není obyčejnou kartářkou. Praktikuje také sexuální magii. „Nejdříve udělám výklad. Pak se napojím na ženu a její touhu, na věci, které jí nedají spát a potřebuje je k životu. Udělám rozbor, kde zjistím, kde je co potřeba. Co můžu a nemůžu udělat. Pokud je potřeba, připravíme nějaký rituál. Ale – ke každému musím mít její svolení,“ říká Evelyn, která provádí nejrůznější rituály – na lásku, zlepšení vztahu, ale i na přivolání partnera.

Napravuje také partnerské krize. „Třeba když máte partnera, se kterým dlouho žijete a poslední dobou spolu nekomunikujete a cítíte se, jako byste se oddalovali. V normálním partnerství je to tak, že jdou vaše dvě cesty vedle sebe, jsou spolu spojené. Ale jakmile se začnou křížit, nastanou hádky a potíže. Tam je třeba dát je zase vedle sebe,“ vysvětluje čarodějka, která s klienty pracuje nejraději osobně. Když už dotyčného zná, lze pokračovat i na dálku.

„Pokud něco potřebuji, tak se sejdeme, protože k rituálu musím mít i nějaké osobní věci dané ženy, třeba kousek vlasů, protože v nich proudí velká energie a jsou s námi spojené,“ doplňuje. S Evelyn se můžete potkat 12. a 13. listopadu 2016 na Astrovíkendu v Praze v Holešovicích. Více najdete na www.astrovikend.cz.


Saunia připravila vánoční akci, hodinovou masáž zdarma

Včera ve 12:47

Saunový svět Saunia připravil vánoční akci 2+1 zdarma na masáže v Saunii. Co to znamená? Pokud si pořídíte 2 poukazy na masáž v délce 60 minut, dostanete třetí poukaz na masáž v hodnotě 400 korun zdarma.

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Další články
Nahoru