dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Volby 2017

Je to zrůdná myšlenka, která se mohla narodit jen v hlavě šíleného eurohujera

V poslanecké sněmovně zahájil volební kampaň Blok proti islamizaci. Poslankyně Olga Havlová, lídr moravskoslezského kraje, připomněla, že již více než rok leží ve sněmovně její návrh zákona o zrušení výjimek na porážku Halal.

„Všichni poslanci mají dnes plnou pusu boje proti islamizaci, ale zvednout ruku pro zařazení bodu programu o zrušení výjimky Halal porážky, která vlastně pomáhá prosazovat zákon šaría v naší zemi, a z prodeje takto poraženého masa se financují projekty na ovládnutí Evropy muslimy, je ani nenapadne“ řekla Olga Havlová.

Lídr Jihomoravské kandidátky Jana Borkovcová sdělila, že dnešní členové Bloku proti islamizaci upozorňovali na nebezpečí islamizace již před více než osmi lety. „Tehdy nás nazývali extrémisty a nacisty. Dnes, protože je před volbami, kradou naše slova a naše programové priority. Na ty ale po volbách okamžitě zapomenou. Volte takové politiky, kteří umí poukázat na problém v jeho zárodku a hned se ho snaží řešit ne ty, kteří nechají problémy vyrůst do obludných rozměrů a pak je stejně neřeší, jen zakrývají,“ řekla Borkovcová.

Místopředseda BPI Radek Nováček se zaměřil na další důležitý bod programu BPI, který je obrana naší země. „Brát lidem legálně pořízené zbraně a tím možnost bránit sebe a své blízké proti terorismu je zrůdná myšlenka, která se mohla narodit jen v hlavě šíleného eurohujera. My naopak budeme usilovat o to, aby každý občan České republiky, který bude mít zájem a splní zákonné podmínky, mohl zbraň levně získat. Chceme zavést i povinný vojenský výcvik a organizaci armády podle švýcarského vzoru. Protože jsme Blok proti islamizaci, prvním zákonem, který přineseme do sněmovny, je postavení islámu mimo zákon,“ dodal Nováček.

Tisková zpráva Bloku proti islamizaci

Názory uveřejněné v rubrice KOMENTÁŘE nemusí vyjadřovat stanoviska a názory redakce.
 


Poslanecký klub ODS si zvolil vedení

24. října 2017 v 15:41

Občanští demokraté dnes na prvním zasedání poslaneckého klubu v novém složení zvolili vedení.

Jak zastavit v metropoli úbytek voličů? Pražská TOP 09 musí rychle najít kandidáta na primátora

22. října 2017 v 11:04

Ačkoli voliči v Praze zachránili účinkování TOP 09 v Poslanecké sněmovně i na další čtyři roky, přesto má pražská buňka strany o čem přemýšlet. Od voleb v roce 2013 ztratila v metropoli desítky tisíc voličů. Příští rok se konají komunální volby a pravicová strana by v pražském zastupitelstvu...

Petr Fiala: Nenechte svůj hlas náhodě. Hlas pro ODS nepropadne, bude slyšet

19. října 2017 v 17:11

Občanští demokraté dnes završili několikaměsíční kampaň před nadcházejícími sněmovními volbami. Na Malostranské náměstí z celé republiky dorazily dodávky Modré vlny, které v uplynulých týdnech projely celou republiku. V Kaiserštejnském paláci přednesl předseda ODS Petr Fiala svou poslední...

ČSSD je garantem sociálních jistot pro všechny, říká kandidát v Praze Jan Smetana

19. října 2017 v 16:29

Živnostník Jan Smetana je na pražské kandidátní listině ve volbách do Poslanecké sněmovny číslo 15. Dlouholetý člen sociální demokracie odpověděl v předvečer voleb na pár otázek týkajících se jeho kandidatury.

Další články
Nahoru