dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Je půst zdravý? Musí mu předcházet příprava? Jarka Kučmášová zve na půstový víkend
Bude se i cvičit. Jóga nebo Pět Tibeťanů. Foto: archiv

Je půst zdravý? Musí mu předcházet příprava? Jarka Kučmášová zve na půstový víkend

Víkend se velmi hodí pro ty, které trápí ekzémy, problémy s pletí, záněty střev, deprese, crohnova choroba, plísně v těle nebo jsou po chemoterapii, dlouhodobě brali antibiotika, mají problémy s metabolismem. Pročistí se tělo, pročistí se psychika.

„Budeme držet dvoudenní hladovku, a u toho se učit, jak nemít hlad a chutě, učit se, jak přijímat Pránu,“ říká lektorka Kučmášová. Naučíte se, jak změnit přístup k jídlu.

Nebude se ovšem pouze držet půst. Bude se i cvičit. Jóga, Pět Tibeťanů, ženská a mužská jemná cvičení dýchání na pánevní dno, dýchání do vaječníků, cviky na zdravou prostatu podle léčivého TAO systému i jiná cvičení. Naučíte se zvláštní pohybový tanec i dynamickou meditaci. A večer si můžete „léčit“ špatné vztahy. Získáte návod, jak se od nich osvobodit, odpoutat, uvolnit.

Víkend začne již v pátek 24. října, kdy se seznámíte s programem a lektory. Proberete všechny varianty a možnosti půstu a s Jarmilou Kučmášovou zažijete dynamickou meditaci k zahájení půstu.

Můžete jen tak přijet se podívat, nedržet hladovku,  jen zjistit, co to znamená držet půst a jak se připravit.

jarka-kucmasova-2-v-nahled

Jarka Kučmášová

Na víkend se můžete připravit už 18. října na Workshopu o stravě a detoxikaci s Jarkou Kučmášovou, v sobotu v Domě jógy na Vinohradech, Jana Masaryka 6, Praha 2, http://www.dum-jogy.cz/clanky/59-akce.html, tel. 731457924. V ceně je strava a hot jóga od 16 hodin. 

„Půstový“ víkend se koná 24. až 26. října v hotelu Hladina, Nebřich 29, 257 44 Netvořice, http://www.hotel-hladina.cz/. Cena za pobyt je 1800 korun ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají terasu s výhledem na Slapy. K dispozici jsou TV a bezplatný signál pro internetové připojení. Bohatý celodenní program tří lektorů od rána až do pozdního večera. Doprava vlastní.

V případě zájmu odešlete Přihlášku na adresu: ysvecova@seznam.cz nebo jarmilakucmasova@seznam.cz

Na video z předchozího dvoudenního workshopu se podívejte ZDE


Další články
Nahoru