dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražské krimi

Je libo Bílou vdovu nebo Jacka Herera? Podnik v centru Prahy s nabídkou zakázané podpultovky

Pivo, panáka, nebo trávu? I tak mohla znít nabídka personálu zákazníkům v jedné restauraci v centru města. Obviněným hrozí až pět let vězení.

Konkrétně 9. července provedli kriminalisté pátého oddělení prvního policejního obvodu razii v jedné z restaurací v Mikulandské ulici. Měli totiž poznatky, že zde personál takřka veřejně obchoduje s marihuanou.

Detektivové našli v prostorách určených výhradně pro personál 150 gramů marihuany. Celkovým, dlouhodobým prošetřováním zjistili, že třicetiletý číšník minimálně ve sto případech sušinu trávy prodal přímo v restauraci jednotlivým zákazníkům.

„Navíc se ukázalo, že číšník nebyl na obchod sám. Velikou pomocnicí mu byla jedenatřicetiletá žena, která za něj v případě nutnosti zaskočila, aby obchod nezahálel," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Při razii samotné se kriminalistům dokonce podařilo zajistit několikero svědků, kteří chvíli před tím od číšníka trávu koupili. „Muž a žena jsou nyní obviněni z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a s psychotropními látkami a s jedy, kdy jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let," dodal Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru