dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Jazz u Rodena 2015
Foto: studiodva.cz

Jazz u Rodena 2015

Pro obrovský zájem o červnové jazzové setkání se Karel Roden rozhodl uspořádat na podzim ještě jedno. To se koná v sobotu 12. září v 19 hodin na zámku a statku herce Karla Rodena Skrýšov ve Svatém Janu.

V rámci tohoto výjimečného jazzového svátku vystoupí třinácti členný K Band KJJ.  Pod taktovkou prof. J. Kučery účinkují mladí talentovaní jazzmani z Konzervatoře a Vyšší odborné školy Jaroslava Ježka. Se speciálním jazzovým programem přijede i Kapela Davida Krause.

Na závěr večera pod vedením věhlasného českého muzikanta, saxofonisty, skladatele a pedagoga Štěpána Markoviče proběhne společná jazzová improvizace.

Kromě obou zmiňovaných bandů vystoupí v Jam session také spolupracovníci legendárního jazzového trumpetisty Laco Decziho – Vaico Deczi (bubny) a Jan Aleš (klávesy).

Více informací ZDE.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru