dnes
Středa - jasno
21°C
zítra
Čtvrtek - jasno
19°C
pozítří
Pátek - zatazeno
15°C
Jazyková škola Jipka připravila pro děti na prázdniny novinku
Dětská PrahaKomerční sdělení
Foto: Jazyková škola Jipka

Jazyková škola Jipka připravila pro děti na prázdniny novinku

Zdokonalování cizího jazyka, poznávání města, noví kamarádi, spousta zábavy a také výuka za pomoci moderních technologií a digitálních výukových materiálů. To vše čeká děti, které budou trávit prázdninové dny v jazykových příměstských táborech. Jazykovka Jipka je pořádá již třetí rok a v rámci spolupráce s neziskovou organizací EDUkační LABoratoř (EDULAB) letos vyhlásila kreativní soutěž pro děti o jazykový příměstský tábor zdarma.

V rámci týdenních turnusů, které probíhají po celé prázdniny, se děti dopoledne učí angličtinu, němčinu nebo francouzštinu. Na odpoledne je pro ně připravena řada akcí, během kterých si své jazykové znalosti spontánně procvičí v praxi.

„Děti navštíví kulturní památky, sportoviště, muzea. Čeká je návštěva Vyšehradu, Petřína, Planetária, Žofína, hvězdárny, ZOO a mnoho dalšího. Po celou dobu využívají cizí jazyk, takže si snáze zapamatují nabyté znalosti a zároveň se učí přemýšlet v daném jazyce. Věnují se jim jak čeští, tak zahraniční lektoři,“ uvedla Martina Nováková, ředitelka jazykové školy Jipka.

Novinkou letošního roku je výuka jazyků za pomoci moderních technologií a výukových materiálů, které dětem poskytne nezisková organizace EDUkační LABoratoř. Navíc se děti mohou už teď přihlásit do soutěže „Napiš, namaluj, vytvoř, natoč či vyfoť“ a vyhrát bezplatný pobyt na jazykovém příměstském táboře. Bližší informace o soutěži naleznete na: http://www.jipka.cz/jazykovy-primestsky-tabor.

„Příměstské tábory vnímáme jako ideální využití volného času dětí, a proto jsme se rozhodli stát se partnerem soutěže. Tábory nabízí širokou škálu činností, jak z oblasti relaxace, tak i vzdělávání. Zapojením EDULABu se tato nabídka rozšiřuje o možnost vzdělávání prostřednictvím moderních technologií a profesionálního digitálního obsahu,“ řekl Michal Orság, ředitel vzdělávací organizace EDUkační LABoratoř.

V příměstských táborech je o děti ve věku od 8 do 12 let postaráno až do 18 hodin a rodiče přesně vědí, co během dne dělaly. V neposlední řadě jsou tyto tábory ekonomicky výhodnější, než soukromé hlídání.

Pozitivní je také zpětná vazba od rodičů

„Příměstský tábor ve vaší jazykové škole se mému synovi Ondřejovi moc líbil, a když odcházel, loučil se s tím, že příští rok chce znovu. Během prázdnin si opakovaně tábor pochvaloval, takže příští rok se těšíme na shledanou a děkuji,“ napsala paní Jana a další maminka, paní Martina uvedla: „Chtěla bych vám poděkovat za výborně zorganizovaný příměstský tábor. Synovi se moc líbil a paní učitelky byly senzační. Přeji vám hodně spokojených studentů a rodičů.“ „I my jsme jako rodiče spokojeni, vyhovovalo nám, že bylo možné děti vyzvednout až do 18 hodin, že se střídali učitelé a ocenili jsme i různorodý odpolední program. Rozhodně budu doporučovat a nevylučuji, že se syn znovu vrátí,“ poznamenala paní Marcela.

Loni se v 16 táborových turnusech vystřídalo více než 150 dětí. Zájem o jazykové příměstské tábory, které probíhají pod záštitou hlavního města Prahy, roste také ze strany cizinců. Mezi dětmi pak dochází k ještě intenzivnější interakci v cizím jazyce.

jipka-nove-1-nahled jipka-nove-2-nahled


Praha 3 zve děti do Dinoparku

15. října 2018 v 17:56

V pátek 19. října je připraven výlet pro děti od 5 let do Dinoparku Harfa.

Praha 9: Strašidla haló ven aneb Střížkovský orloj

15. října 2018 ve 14:51

Apoštolové střížkovští zvou pod nově postavený střížkovský orloj v sobotu 20. října od 16 hodin.

Drakiáda v parku

15. října 2018 ve 14:39

V neděli 21. října v 16 až 18 hodin si s sebou vezměte draka- velkého, malého, barevného, zakoupeného či vyrobeného.

Rokle plné pohádek

15. října 2018 ve 12:37

Rokle plné pohádek, akce pro rodiny s dětmi se koná v sobotu 3. listopadu na Sofijském náměstí a v Modřanské rokli.

Výstava: Broučci architekta Zdeňka Podhůrského

15. října 2018 v 09:43

Od 23. října do 3. března 2019 bude v prostorách Ctěnického zámku pro vás a vaše nejmenší k vidění výstava Broučci architekta Zdeňka Podhůrského.

Mistrovství Prahy 11 v koloběžkování

13. října 2018 v 07:54

Milovníci koloběžek se mohou těšit na Mistrovství Prahy 11 v koloběžkování 2018, která se koná 14. října od 14 hodin v Parku u Chodovské tvrze.

Lampiónový průvod a slavnost světýlek

11. října 2018 ve 12:10

Slavnost světýlek a lampionový průvod se uskuteční ve čtvrtek 1. listopadu od 15 do 18:30 na Parukářce. Lampiónový průvod začne v 17:00 hodin.

Slavnosti škol Prahy 5 v parku Portheimka

10. října 2018 ve 12:02

Vystoupení dětí mateřských a základních škol a prezentace škol a školských zařízení Prahy 5 se koná v parku Portheimka v sobotu 13. října od 10 do 16 hodin.

Vláčkohraní Aneb víkendová herna pro rodiče s dětmi

10. října 2018 v 11:11

V tělocvičně KRC CoByDup se 13. a 14. října vždy od 10 do 17 hodin koná Vláčkohraní. Pro děti i jejich rodiče bude postaveno velké kolejiště a děti si mohou přijít zahrát a zajezdit s mašinkami.

Duše a dušičky 2018

10. října 2018 v 08:48

Praha 6 připravila na sobotu 3. listopadu Duše a dušičky – Halloweenský workshop.

Zdravé vaření s dětmi v Oříšku

6. října 2018 v 07:12

S výživovou poradkyní Luckou Němečkovou si 8. října připravíte dobrý a zdravý oběd ze sezonních surovin. Pro děti bude připravená aktivita spojená s tématikou jídla a vaření. 

Drakiáda na Parukářce

5. října 2018 ve 20:42

Na podzimní akci pro celou rodinu zve Praha 3.

Pohádkový les pro děti od dvou let

4. října 2018 v 07:08

V sobotu 6 října se mohou děti těšit na klasické české pohádky v Pohádkovém lese, který připravila Praha 3. Od 12 do 17 hodin je i pro ty nejmenší připravena trasa dlouhá 2 kilometry a v cíli se mohou těšit na dáreček.

Další články
Nahoru