dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský sport

Jaroslavná Evakuace na kole. Cíl neznámý

Referát krizového řízení ÚMČ Praha 13 zve v sobotu 26. dubna v 9 hodin všechny příznivce cyklistiky a sportu vůbec k jarní cyklistické vyjížďce s názvem „Evakuace na kole“. Místo hromadného startu je v 9.30 hodin na Slunečním náměstí před radnicí MČ Praha 13.  

Vyjížďka je určena pro všechny věkové kategorie, kdy náročnost na fyzickou kondici je mírná.
Trasa povede převážně rovinatým terénem po cyklostezkách a vedlejších silnicích o celkové délce cca 35 km. Na trase bude možnost občerstvení s obědem.

Pro účastníky, kteří se dle OP prokáži jménem JAROSLAV, čeká v cíli překvapení. Na startu každý obdrží mapu s vyznačenou trasou a stručným textem k zajímavostem na celé trase.
Pokyny pro účastníky:
Účastníci jedou na vlastní nebezpečí a jsou povinni dodržovat zákon č. 361/2000 Sb. včetně novelizace vyhláškou  č. 30/2001 Sb. O pravidlech silničního provozu. Pořadatel neručí  za škody vzniklé ani způsobené.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru