dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Největší český trh nezávislé módy, šperků a designu představí v Holešovicích nové prodejce
Ilustrační foto: archiv

Největší český trh nezávislé módy, šperků a designu představí v Holešovicích nové prodejce

Od pátku 25. do neděle 27. dubna se v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích uskuteční největší český trh nezávislé módy, šperků a designu – Holešovice Fashion Market. Osmý a zatím největší díl marketu se rozroste o další halu – Newcomer’s Hall, ve které se představí noví a začínající vystavovatelé. Market nabídne tentokrát ve čtyřech halách více prodejců a prostoru pro pohodlný nákup a vyžití pro všechny příznivce originální tvorby a designu.

V nové sekci nováčků – Newcomer’s Hall se představí například značka Babibobik vyrábějící brože a dekorace z přírodních materiálů v zemitých barvách. Originální barevné oblečení a doplňky pro děti i dospělé značky My Fleur.

Šperky, lžičky a dekorace značky Matilda, vyráběné z páleného smaltu v peci a dekorovány sklem a platinou. Československé autorské plakáty Poster LAB vytvářející originální interiérové plakáty v limitovaných edicích. Značka CATena nabízející lehké, neobvyklé a výrazné šperky z recyklovaných hmot. A mnoho dalších.

Bohatý doprovodný program

Pro návštěvníky marketu je připraven doprovodný program, po dobu konání budou na místě hrát DJs. Módní návrháři představí své nové kolekce pro jaro/ léto 2014 v rámci sekce módních komentovaných přehlídek. Program doplní hudební a taneční vystoupení a workshopy.

Studio Kredenc Sítotisk připraví hororové kino, ve kterém si budete moci nechat potisknout textil černobílými potisky ze speciální série Adams Family. Těšit se můžete i na oblíbené fotostudio SAVEC, které vás opět zdarma vyfotí, tentokrát ve stylu Pražské Jaro.

Na místě bude i chill-out zóna s barem a posezením. Občerstvení nabídne palačinkárna Galetka, vegetariánský Hustánek, česko-vietnamská kuchyně Food Design, nebo například cukrárna Sweet Harmony a dobroty Upekla.

holesovice-fashion-market-2014a-nahled Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven dětský koutek s relaxační zónou a přebalovacím pultem značky PANA Design pro děti. Nově bude na marketu malý dětský workshop, ve kterém si děti budou moci vyrobit drobné dárky a doplňky pod dohledem kvalifikovaných lektorů. K dispozici bude také hlídaná kočárkárna a šatna.

Sdílení inspirativního prostředí

Osmý Holešovice Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab. Akce je součástí projektu Nové trhy s cílem sdružovat módní výběrové trhy s originálními výrobky, podpořit lokální tvůrce a vytvořit alternativu k současnému anonymnímu stylu velkoobchodů.

Trh se tak stává společenskou událostí, kde se mohou návrháři a zákazníci setkávat tváří v tvář a sdílet tak inspirativní a kreativní prostředí.

Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábř. 306/13
Otevírací doba:
Pá 25.4.2014: 12:00 – 21:00
So 26.4.2014: 10:00 – 21:00
Ne 27.4.2014: 10:00 – 17:00
Web: www.novetrhy.cz, www.holesovicefashionmarket.cz
Facebook: https://www.facebook.com/holesovicefashionmarket


Různým stupněm onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let, většina lidí ale vůbec neví, že touto nemocí trpí. Podle Tomanové se dá rozvoji předcházet

29. prosince 2017 v 18:46

Primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová formou otázek a odpovědí bolest nohou u dětí, bezpečné lyžování u lidí nad 65 let a jak předcházet osteoporóze, která hrozí každému druhému člověku staršímu padesáti let.

Absurdní požadavek: Vraťte mi peníze, potkala jsem totiž arabské hosty, což mne šokovalo

25. prosince 2017 v 09:08

Na odlehčení mezi svátky si přečtěte kuriozity a vtipné příhody klientů ERV Evropské pojišťovny. Některé případy jen potvrzují, že jsme někdy národem skutečně vynalézavým.

Novoroční předsevzetí tentokrát vydrží

21. prosince 2017 v 10:42

Příchod nového roku je pro většinu z nás spjat s bilancováním roku předešlého. Co se nám podařilo, v čem jsme úspěšní či naopak, co nám v životě chybí a co nám na sobě samých vadí. Zkrátka co bychom mohli změnit v roce nadcházejícím. Není tedy divu, že právě milník mezi dvěma roky je příhodný...

Jeho doporučení mohou znít až strašidelně, ale je dobré o nich vědět. Nyní jsou totiž jedním z nejohroženějších orgánů, neodborné provedení může vést ke katastrofě, ne k úspěšnému vstupu do nového roku

20. prosince 2017 v 08:17

Oslavy vánočních svátků a příchodu nového roku jsou plné radosti a veselí, mnohdy ale bohužel i úrazů. Oči jsou v tomto období jedním z nejohroženějších orgánů. I když podle statistik vedou zranění rukou a prstů, poranění očí má častěji fatální následky. Největší hrozbou jsou amatérské ohňostroje....

innogy: Odhalte včas hrozbu požáru nebo otravy oxidem uhelnatým

19. prosince 2017 ve 14:58

Jedovatý plyn CO je jako tichý zabiják. Není vidět, ani cítit. Bez detektoru oxidu uhelnatého nemají lidé ani zvířata šanci zaznamenat jeho přítomnost. Většina případů proto končí otravou, a dokonce i smrtí.

Další články
Nahoru