dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražský život

Jana Vohralíková je novou kvestorkou ČZU

Novou kvestorkou České zemědělské univerzity v Praze (ČZU) byla k dnešnímu dni jmenována Ing. Jana Vohralíková. Nahradí Ing. Josefa Vojáčka, který odešel na post ředitele Vojenských lesů a statků ČR.

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Jana Vohralíková přichází na ČZU ze společnosti Anect, kde jako členka představenstva odpovídala za ekonomiku a lidské zdroje. V letech 2003 až 2010 pracovala ve vrcholných pozicích na Ministerstvu informatiky ČR, Ministerstvu kultury ČR, kde měla na starosti implementaci evropských fondů, a na Úřadu vlády, jako náměstkyně ministra, předsedy legislativní rady vlády.

Absolvovala obor Pozemní stavby na ČVUT a posléze postgraduální kurz managementu.

Jana Vohralíková se také dlouhodobě věnuje obecně prospěšným aktivitám. Je zakládající členkou a místopředsedkyní Asociace manažerů neziskových organizací. Pět let byla generální sekretářkou YMCA v ČR a v současnosti je mj. členkou představenstva společnosti Obecní dům a.s.

kvestorkou-czu-nahled Ve volném čase se věnuje vysokohorské turistice, hudbě, mezi její koníčky patří též literatura a architektura.


Další články
Nahoru