dnes
Neděle - polojasno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Jameson film night uvede v letním kině na Smíchově v předpremiéře pokračování Sin City
Areál Výletního kina Smíchov. Foto: archiv

Jameson film night uvede v letním kině na Smíchově v předpremiéře pokračování Sin City

Milovníci krimi filmu Sin City se konečně dočkají – pokračování Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil, nabídne JAMESON FILM NIGHTS v exkluzivní předpremiéře už 2. září.

Chceš být u toho? Užít si jeden z posledních letních večerů v Praze venku s drinkem v ruce, muzikou a nejnovějším cool filmem? Zaregistruj se na www.jameson.cz/film-night/, získej vstupenku a jako bonus dva drinky Jameson k tomu! Přijď na žhavou filmovou novinku! Na dlouho očekávané pokračování Sin City zve JAMESON, oficiální partner tohoto filmu v Česku.

Po úspěšném promítání snímku Lucy přichází Jameson s dalším filmovým večerem ve Výletním kině Smíchov, na který budete dlouho vzpomínat. V přírodě na břehu Vltavy budete mít všechno, nač si vzpomenete – skvělou zábavu, pohodlné sezení, Jameson bary s širokou nabídkou drinků, ale také výběr kvalitních jídel.

jameson-sm-031-1-nahled Výletní kino Smíchov vzniklo proto, aby vrátilo život do lokality, která poslední dobou hodně strádala, ale stále má neuvěřitelné kouzlo. Proto se pár nadšenců rozhodlo využít příležitosti a na místo, kde chtěl před lety architekt Jean Nouvel postavit hotel Marina, vytvořit na dobu dvou let oázu společenského života u Vltavy.

Značka Jameson podporuje kvalitní film už dlouhou řadu let. Nejprodávanější irskou whiskey proto snadno najdete na nejrůznějších filmových festivalech a projektech. Aktuálně se s JAMESONEM můžete setkat i na každém promítání Výletního kina Smíchov.

JAMESON FILM NIGHTS nabízí vše, co k pohodovému večeru patří: v pohotovosti je několik koktejl barů s opravdu širokou nabídkou oblíbených drinků. Dát si můžete jak čistou irskou whiskey, tak i oblíbené letní coolery: Jameson Ginger, Apple, Mint nebo Cranberry – tedy lahodné spojení kvalitní whiskey se zázvorovou, jablečnou, mátovou nebo brusinkovou limonádou.

Sedací pytle, které jsou ve výletním kině trvale k dispozici, doplní pro tuto příležitost netradiční posezení a doplňky ze slámy, atmosféru vltavského břehu opět dotvoří neotřelé dekorace.

Náladu dotvoří mix filmových melodií, který bude mít na slaměném mix-pultu opět v režii DJ Bidlo. Vymazlené chuťovky nachystá Crush Street Cathering, který se svou old school dodávkou Citroën HY přispívá k stylovému looku JAMESON FILM NIGHT. Dát si můžete třeba filmový Hot dog a dochutit si ho třeba barbecue omáčkou z whiskey Jameson.

Čtěte také: V letním kině u Vltavy se lze osvěžit u retro karavanu Jameson

JAMESON FILM NIGHTS jsou tři skvělé filmy a tři filmové večery nadupané zábavou.  Filmová přehlídka, kterou zahájil 21. 8. snímek Lucy, pokračuje aktuálně 2. 9. filmem Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil. Poslední snímek z řady JAMESON FILM NIGHTS promítne Výletní kino Smíchov 18. 9., co to bude, ale zatím zůstává překvapením.

Výletní kino Smíchov najdete na Hořejším nábřeží 2 v Praze 5. Spojení tramvajemi číslo 3, 7, 17 a 52 na zastávku Výtoň a potom pěšky přes Železniční most.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru