Dnes Pondělí - zatazeno 6°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 5°C
Pondělí 5. 12. 2022
Svátek má Jitka
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Zpravodajství

Jaké budou možnosti revitalizace břehů Botiče ukázala anketa

Zářijová anketa Prahy 4 proběhla za účasti 232 respondentů. Ohlasy výrazné většiny z nich na navrhované změny byly pozitivní. Názory účastníků ankety budou zohledněny ve finální podobě vize, která bude dokončena a zveřejněna začátkem příštího roku.

„Výsledky ankety ukazují, že místní obyvatelé vnímají potenciál břehů Botiče a přejí si změnu k lepšímu. Potvrzují také, že návrhy Katedry zahradní a krajinné architektury ČZU má smysl dále rozpracovat a prověřit," říká radní pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).


Autor: Alo

Setkání ke Strukturálnímu plánu Prahy 5

2. prosince 2022 v 10:52

Poslední veřejné setkání ke Strukturálnímu plánu Prahy 5 v tomto roce se koná 13. prosince v Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici. Strukturální plán je významný dokument Prahy 5, který popisuje priority rozvoje jak celé městské části, tak i jednotlivých čtvrtí a konkrétních...

Otevřené dveře do zákulisí moderního strojírenství

1. prosince 2022 v 10:37

Laboratoře Fakulty strojní ČVUT jste si nemohli prohlédnout ve všední den? Nevadí! Otevřou se i v sobotu 3. prosince. Zájemci o studium i jejich rodiče mohou nahlédnout do zákulisí výuky moderního strojírenství. 

Další články
Nahoru