Dnes Středa - prehanky-dest 5°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 5°C
Středa 1. 2. 2023
Svátek má Hynek
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Jaké budou břehy Botiče v Michli? Radnice se ptá v anketě
Okolí Botiče v Michli. Foto: P4

Jaké budou břehy Botiče v Michli? Radnice se ptá v anketě

Pokud bydlíte nebo pracujete v blízkosti Botiče, případně tudy procházíte nebo projíždíte na kole a máte nápad, jak okolí potoka zlepšit, můžete přispět svým názorem v online anketě radnice Prahy 4.

„Výsledky ankety budou velice užitečným podkladem pro docenta Jebavého z Katedry zahradní a krajinné architektury ČZU a jeho studenty, kteří si téma revitalizace Botiče zvolili jako semestrální zadání v letním semestru 2022. Jsme moc rádi, že tímto projektem můžeme navázat na inspirativní spolupráci s katedrou na tématu revitalizace údolí Chodoveckého potoka, která započala před rokem," vysvětluje účel ankety Patrik Opa (ODS), radní pro územní rozvoj a výstavbu.

„Botič je cenným krajinným prvkem. Městská část by proto měla mít odborně podložený názor, jakým způsobem území kolem potoka rozvíjet, aby byl co nejvíce podpořen jeho přírodní, rekreační a současně městotvorný potenciál," dodává Opa.

Anketu je možné vyplnit do 18. října zde.

botic-1-p4
Autor: TZ, red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

30. ledna 2023 ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru