dnes
Sobota - jasno
19°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
19°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
17°C
Zpravodajství

Jak vidím Prahu 10: Soutěže pro fotografy se lze zúčastnit do konce prázdnin

Městská část Praha 10 vyhlásila soutěž pro amatérské fotografy v dubnu letošního roku a uzávěrka pro odevzdání fotografií je 30. srpna. V září proběhne hlasování veřejnosti a v říjnu se můžete těšit na vítěze.

Soutěžit se svými snímky můžete v kategoriích: Architektura Prahy 10, Běžný život v Praze 10, Lidé Prahy 10, Příroda a Kulturní, sportovní a společenské akce v Praze 10.

Více informací o soutěži a zajímavosti z Prahy 10 najdete zde:

cover-zpravodaj


Pražští hasiči dostanou od města deset cisteren

20. září 2018 v 16:46

Slavnostní předání nových zásahových vozidel pro pražské hasiče proběhne tuto neděli, 23. září, od 15 hodin na Výstavišti v Holešovicích v rámci akce Den s IZS.

Praha se připojila k EDWARDovi, Dnu bez úmrtí na silnicích

20. září 2018 v 07:27

Praha se letos vůbec poprvé připojila k projektu „Evropský den bez úmrtí na silnicích“. Ten má vnést do společnosti myšlenku, jak naše chování na silnicích ovlivňuje životy ostatních účastníků silničního provozu. Denně totiž na komunikacích po celém světě přijde o život 3 400 lidí, to je jinými...

#dostbyloplastu: MŽP a pražský magistrát zvou na první ekologickou náplavku

19. září 2018 ve 23:08

Kampaň Ministerstva životního prostředí #dostbyloplastu vede gastrořetězce, kavárny, úřady, firmy a všechny s odpovědným přístupem k životnímu prostředí k dobrovolnému snižování vzniku zbytečného plastového odpadu. Nyní se obrací na všechny společenské či kulturní pouliční akce se stejnou výzvou...

Další články
Nahoru