Dnes Sobota - skorojasno 5°C
Zítra Neděle - zatazeno 2°C
Sobota 16. 10. 2021
Svátek má Havel
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Ze sociálních sítí

Jak se zastává Němcová restaurací, hospod a kaváren? Nastavuje zrcadlo vládě a speciálně Hamáčkovi. Prý tisková chyba, ha ha

Chci se zastat restaurací, hospod, kaváren.  

1) Vláda před týdnem otevřela restaurace. Byly zavřené dlouhé týdny na jaře i na podzim. Opět do nich začali chodit lidé. 

2) Po třech dnech je vláda od 20.00 hodin opět uzavřela. Ministr zdravotnictví potvrdil, že na skóre PES se v tak krátké době nemohlo uvolnění projevit. Jinak řečeno, důvod k plošnému uzavření neexistuje. Ještě jinak řečeno: jde o naprostou vládní svévoli.

3) Následuje problém s prodejem alkoholických nápojů a piva v pet lahvích nebo plechovkách k domácí konzumaci. Restaurace dostávají zákaz takového prodeje. Ve vedlejší večerce nebo sámošce zákaz neplatí.

4) Ministr zdravotnictví řekl, že to je jinak, tisková mluvčí tvrdila, že to platí, vláda oznámila, že to tak nemyslela a věc napraví.

5) Napravila to tak, že zabránila prodávat uvnitř hospod vše, co teče. Včetně kávy či vody. Prý to ale byla tisková chyba, a tak to vláda po pár hodinách napravovala znovu.

6) Jan Hamáček si stěžuje na opozici: „Lidé jsou zmatení, protože říkáte, že to děláme blbě“.

Opravdu místopředseda vlády věří tomu, že lidé sami nevidí, jak si vláda počíná? A fakt si myslí, že slovo „zmatení“ vystihuje náladu nejenom hospodských?

Komentář senátorky Miroslavy Němcové na jejím facebookové profilu
 


Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

23. září 2021 v 09:52

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by...

Vedení Prahy 5 vyjádřilo podporu Praze 9, která se domáhá zrušení ministerských opatření

27. dubna 2021 ve 22:36

Radní Prahy 5 včera na návrh starostky Renáty Zajíčkové (ODS) deklarovali podporu Praze 9. Ta se u Nejvyššího správního soudu domáhá zrušení ministerských opatření, která stále drží velkou část dětí mimo školy.  

Kalousek: Panický úprk před únikem informace o vlastní odpovědnosti

18. dubna 2021 v 19:55

Co by se stalo, kdyby česká opatření proti Ruské federaci byla oznámena v pondělí a tentýž den proběhlo jednání s bezpečnostními výbory obou komor, společná tiskovka a zveřejnění zprávy BIS? Nic. Tak by vypadal koordinovaný postup státu, jehož představitelé mají čisté svědomí. Takhle se zdá, že...

Další články
Nahoru