dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Jak se vám sedí v bílé hondě? Dobře, za dvě hodiny krádež dokončím
Bere si, co mu nepatří. Poznáte ho? Foto: Policie ČR

Jak se vám sedí v bílé hondě? Dobře, za dvě hodiny krádež dokončím

Policisté z místního oddělení na Jarově pracují od 14. dubna na případu krádeže bílé Hondy CR-V, kterou odcizil doposud neznámý muž v ulici Na Mokřině. Dvaatřicetiletá majitelka zaparkovala vůz před svým domem a o pár hodin později pak zjistila, že zmizel.

Kolem druhé hodiny v noci přišel neznámý muž k autu, několik vteřin manipuloval se zámkem dveří řidiče, poté nasedl do vozidla, po chvíli ovšem odešel pryč.

„Po dvou hodinách se ale vrátil zpět k vozidlu, usedl za volant a po asi dvou minutách nakonec odjel. Majitelce tak vznikla škoda na odcizeném vozidle 400 tisíc korun,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Na zadní sedačce měla dětskou autosedačku krémové barvy v hodnotě asi čtyři tisíce korun, v příruční přihrádce cédéčka za asi dva tisíce korun, v zavazadlovém prostoru kočárek v hodnotě asi pět tisíc korun a odrážedlo červené barvy za pár stovek.

zlodej-hondy-v-clanku-nahled Vozidlo Honda CR-V mělo bílou barvu s perleťovým nádechem, prosklenou panoramatickou střechu, nálepku „Dítě v autě“ na pátých dveřích, xenonové světlomety, poškrábaný pravý bok a tónovaná skla zadních dveří.

„Jakékoli informace k muži podezřelému z trestného činu krádeže přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158. V případě dopadení a odsouzení mu hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi,“ dodala Jana Rösslerová.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru