dnes
Čtvrtek - oblacno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Zpravodajství

Jak se učit a naučit cizí jazyky

Přednáška v úterý 2. května představí posluchačům několik efektivních a moderních metod, které usnadňují učení cizího jazyka. Dozvíte se, co je to jazykový plán a studijní session, a zastavíte se také u moderních technologií, například u největšího hitu jazykové výuky, kterým jsou flashcards.

Ukážete si některé obecné principy, které odlišují úspěšné a neúspěšné jazykové studenty. Také se dozvíte, zda jste spíše analytický nebo intuitivní typ a jak to ovlivňuje výběr učebnice či metody.

Přednáší Lucie Gramelová, akce probíhá od 17:00 do 18:30 hodin v malém sále Ústřední knihovny na Mariánském náměstí 1, Praha 1. Vstupné 40 korun.


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Další články
Nahoru