Dnes Pátek - prehanky-dest 13°C
Zítra Sobota - bourky 12°C
Pátek 24. 5. 2024
Svátek má Jana
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Jak pečovat o vlasy v zimě, radí odborníci ze salónů Klier
Zimní počasí nedělá vlasům dobře, musíte o ně speciálně pečovat. Ilustrační foto: klier.cz

Jak pečovat o vlasy v zimě, radí odborníci ze salónů Klier

Vlasy to v zimě nemají vůbec jednoduché. Venku mrzne, doma máme suchý vzduch a přetopeno, sněží a nosíme čepice. Tohle vše jim vůbec nedělá dobře. Jsou zplihlé, bez lesku, elektrizují a o stylingu se nedá vůbec mluvit. Odborníci ze salónů Klier pro vás proto připravili několik tipů, aby i v zimě byly vaše vlasy zdravé a krásné.  

Při péči o vlasy myslete na hydrataci a výživu. Nezapomínejte na kvalitní kondicionér, který po umytí vlasové kutikuly hezky uzavře a vlasy se nebudou lámat. Do péče zařaďte i vlasové masky a séra. A dodržujte pitný režim i vy! 

Do péče přidejte stylingové produkty s anti-frizz efektem. Tento styling dokáže odpuzovat vlhkost a váš účes chrání, i když je mlha nebo mráz. Vyzkoušejte třeba lak na vlasy L’Oréal Professionnel Tecni. Art Anti-Frizz. Váš účes ochrání před vlhkostí i elektrizováním. 

Výrobky s termoochranou jsou dalším užitečným zimním pomocníkem. Ochrání vlasy před působením tepla při fénování, žehlení či kulmování. Tyto procedury během zimy omezte, ale je jasné, že často není zbytí. 

Jak na elektrizování vlasů? Pomůže kapka olejíčku nebo právě výše zmíněné produkty s anti-frizz efektem. Náš tip je zkrášlující olej Kérastase Elixir Ultime L´Huile Originale. Nemusí se oplachovat a vaše vlasy okamžitě oživí. 

Náš tip: pokud ráda nosíte roláky a máte vlasy v délce na ramena či delší, sepněte je. Nebudou se tak celý den dotýkat svetru, což omezí jejich cuchání a elektrizování. 

Dopřejte svým vlasům profesionální ošetření v salónu Klier. Co třeba hloubková kůra od Kérastase – regenerační a vyživující ošetření na míru? Vaše v zimě unavené vlasy to velmi ocení. 

Máme pro vás navíc super tip na vánoční dárek. Všechny služby (např. střih, barvení, ošetření vlasů, vlasové kúry na míru aj.) a profesionální vlasovou kosmetiku lze pořídit na vánoční vouchery salónu Klier. Jsou v hodnotě 300 nebo 500 korun a lze je jakkoli kombinovat. Je to skvělý dárek, se kterým nešlápnete vedle a stoprocentně potěší ženy, ale i muže! Vouchery můžete pořídit už nyní v kterémkoli salónu Klier. 

V Klier se na vás těší profesionálně vyškolení odborníci, kteří následují nejnovější vlasové trendy. Salóny Klier jsou pro vás k dispozici sedm dní v týdnu a bez objednávání.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   


Autor: TZ, red

V Galerii 1 je nová kavárna

Včera ve 12:10

Minulý týden byla ve Štěpánské ulici slavnostně otevřena nová kavárna a představena hostům. Kavárna Bílá vrána v Galerii 1 je sociální podnik, který dává zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným znevýhodněním. Těmto lidem umožňuje dlouhodobé zaměstnání a příležitost získat dovednost...

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

20. května 2024 v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

20. května 2024 v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Další články
Nahoru