Dnes Pátek - prehanky-dest 24°C
Zítra Sobota - bourky 24°C
Pátek 9. 6. 2023
Svátek má Stanislava
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Jak pečovat o vlasy v zimě, radí odborníci ze salónů Klier
Zimní počasí nedělá vlasům dobře, musíte o ně speciálně pečovat. Ilustrační foto: klier.cz

Jak pečovat o vlasy v zimě, radí odborníci ze salónů Klier

Vlasy to v zimě nemají vůbec jednoduché. Venku mrzne, doma máme suchý vzduch a přetopeno, sněží a nosíme čepice. Tohle vše jim vůbec nedělá dobře. Jsou zplihlé, bez lesku, elektrizují a o stylingu se nedá vůbec mluvit. Odborníci ze salónů Klier pro vás proto připravili několik tipů, aby i v zimě byly vaše vlasy zdravé a krásné.  

Při péči o vlasy myslete na hydrataci a výživu. Nezapomínejte na kvalitní kondicionér, který po umytí vlasové kutikuly hezky uzavře a vlasy se nebudou lámat. Do péče zařaďte i vlasové masky a séra. A dodržujte pitný režim i vy! 

Do péče přidejte stylingové produkty s anti-frizz efektem. Tento styling dokáže odpuzovat vlhkost a váš účes chrání, i když je mlha nebo mráz. Vyzkoušejte třeba lak na vlasy L’Oréal Professionnel Tecni. Art Anti-Frizz. Váš účes ochrání před vlhkostí i elektrizováním. 

Výrobky s termoochranou jsou dalším užitečným zimním pomocníkem. Ochrání vlasy před působením tepla při fénování, žehlení či kulmování. Tyto procedury během zimy omezte, ale je jasné, že často není zbytí. 

Jak na elektrizování vlasů? Pomůže kapka olejíčku nebo právě výše zmíněné produkty s anti-frizz efektem. Náš tip je zkrášlující olej Kérastase Elixir Ultime L´Huile Originale. Nemusí se oplachovat a vaše vlasy okamžitě oživí. 

Náš tip: pokud ráda nosíte roláky a máte vlasy v délce na ramena či delší, sepněte je. Nebudou se tak celý den dotýkat svetru, což omezí jejich cuchání a elektrizování. 

Dopřejte svým vlasům profesionální ošetření v salónu Klier. Co třeba hloubková kůra od Kérastase – regenerační a vyživující ošetření na míru? Vaše v zimě unavené vlasy to velmi ocení. 

Máme pro vás navíc super tip na vánoční dárek. Všechny služby (např. střih, barvení, ošetření vlasů, vlasové kúry na míru aj.) a profesionální vlasovou kosmetiku lze pořídit na vánoční vouchery salónu Klier. Jsou v hodnotě 300 nebo 500 korun a lze je jakkoli kombinovat. Je to skvělý dárek, se kterým nešlápnete vedle a stoprocentně potěší ženy, ale i muže! Vouchery můžete pořídit už nyní v kterémkoli salónu Klier. 

V Klier se na vás těší profesionálně vyškolení odborníci, kteří následují nejnovější vlasové trendy. Salóny Klier jsou pro vás k dispozici sedm dní v týdnu a bez objednávání.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   


Autor: TZ, red

Praha 13: Den zdraví na Slunečním náměstí

7. června 2023 ve 14:29

Ve středu 14. června se koná v Praze 13 jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví, prevence a soutěží pro děti i dospělé o zajímavé ceny. 

Praha 18 přispívá na prevenci

1. června 2023 v 08:09

Od 1. června mohou obyvatelé Prahy 18 žádat o příspěvek na preventivní vyšetření ve výši 500 korun.

Onkologičtí pacienti oslaví život

31. května 2023 v 08:32

Všichni mají jedno společné – onemocněli rakovinou, dokázali ji překonat a po léčbě žijí. Onkologičtí pacienti po celém světě oslavují svůj život vždy první červnovou neděli. Letos poprvé i v Praze. Na akci Den onkopacientů – Survivorship Day, kterou organizuje Hlas onkologických pacientů, dorazí...

Příspěvek na léči: Praha a Olomoucko vykazují nejdelší lhůty

28. května 2023 ve 14:44

Příspěvek na péči (PnP), který je zásadním nástrojem účinného fungování systému sociální péče v Česku, je jen v pětině případů vyřízen včas. V téměř 80 procentech případů není dodržena zákonná lhůta 60 dnů pro vyřízení žádosti o PnP. Vyplývá to z dotazování poskytovatelů sociálních služeb...

Slunečnice upozorní na roztroušenou sklerózu, zasadí je pacienti

26. května 2023 ve 13:47

Desítky nově zasazených slunečnic upozorní v úterý 30. května v Kateřinské zahradě na roztroušenou sklerózu (RS). Zasadí je tam sami pacienti v rámci akce Rozsviťme Českou republiku. Ta se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny po poledni. 

Dny otevřených center pro léčbu migrény začnou v červnu

23. května 2023 ve 22:16

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku více než milion,mohou opět přijít konzultovat svůj stav se specialisty. Po úspěšném prvním ročníku otevře letos své dveře šest Center pro léčbu bolestí hlavy. V červnu se do osvětové akce zapojí Městská poliklinika Praha a Nemocnice Teplice, na podzim budou...

Běh naděje v Lesoparku Letňany

23. května 2023 ve 12:23

Běh naděje, sportovně společenská humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou určenou na výzkum rakoviny, se koná ve středu 31. května 2023 v 9 až 17 hodin.

Další články
Nahoru