Dnes Neděle - zatazeno 3°C
Zítra Pondělí - obcasny-dest 4°C
Neděle 4. 12. 2022
Svátek má Barbora
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Jak pečovat o vlasy v zimě, radí odborníci ze salónů Klier
Zimní počasí nedělá vlasům dobře, musíte o ně speciálně pečovat. Ilustrační foto: klier.cz

Jak pečovat o vlasy v zimě, radí odborníci ze salónů Klier

Vlasy to v zimě nemají vůbec jednoduché. Venku mrzne, doma máme suchý vzduch a přetopeno, sněží a nosíme čepice. Tohle vše jim vůbec nedělá dobře. Jsou zplihlé, bez lesku, elektrizují a o stylingu se nedá vůbec mluvit. Odborníci ze salónů Klier pro vás proto připravili několik tipů, aby i v zimě byly vaše vlasy zdravé a krásné.  

Při péči o vlasy myslete na hydrataci a výživu. Nezapomínejte na kvalitní kondicionér, který po umytí vlasové kutikuly hezky uzavře a vlasy se nebudou lámat. Do péče zařaďte i vlasové masky a séra. A dodržujte pitný režim i vy! 

Do péče přidejte stylingové produkty s anti-frizz efektem. Tento styling dokáže odpuzovat vlhkost a váš účes chrání, i když je mlha nebo mráz. Vyzkoušejte třeba lak na vlasy L’Oréal Professionnel Tecni. Art Anti-Frizz. Váš účes ochrání před vlhkostí i elektrizováním. 

Výrobky s termoochranou jsou dalším užitečným zimním pomocníkem. Ochrání vlasy před působením tepla při fénování, žehlení či kulmování. Tyto procedury během zimy omezte, ale je jasné, že často není zbytí. 

Jak na elektrizování vlasů? Pomůže kapka olejíčku nebo právě výše zmíněné produkty s anti-frizz efektem. Náš tip je zkrášlující olej Kérastase Elixir Ultime L´Huile Originale. Nemusí se oplachovat a vaše vlasy okamžitě oživí. 

Náš tip: pokud ráda nosíte roláky a máte vlasy v délce na ramena či delší, sepněte je. Nebudou se tak celý den dotýkat svetru, což omezí jejich cuchání a elektrizování. 

Dopřejte svým vlasům profesionální ošetření v salónu Klier. Co třeba hloubková kůra od Kérastase – regenerační a vyživující ošetření na míru? Vaše v zimě unavené vlasy to velmi ocení. 

Máme pro vás navíc super tip na vánoční dárek. Všechny služby (např. střih, barvení, ošetření vlasů, vlasové kúry na míru aj.) a profesionální vlasovou kosmetiku lze pořídit na vánoční vouchery salónu Klier. Jsou v hodnotě 300 nebo 500 korun a lze je jakkoli kombinovat. Je to skvělý dárek, se kterým nešlápnete vedle a stoprocentně potěší ženy, ale i muže! Vouchery můžete pořídit už nyní v kterémkoli salónu Klier. 

V Klier se na vás těší profesionálně vyškolení odborníci, kteří následují nejnovější vlasové trendy. Salóny Klier jsou pro vás k dispozici sedm dní v týdnu a bez objednávání.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   


Autor: TZ, red

Otevřené dveře do zákulisí moderního strojírenství

1. prosince 2022 v 10:37

Laboratoře Fakulty strojní ČVUT jste si nemohli prohlédnout ve všední den? Nevadí! Otevřou se i v sobotu 3. prosince. Zájemci o studium i jejich rodiče mohou nahlédnout do zákulisí výuky moderního strojírenství. 

Sedm tipů, jak žít podle zásad cirkulární ekonomiky

29. listopadu 2022 v 07:21

Cirkulární ekonomika je jedním z principů udržitelnosti, jejímž směrem se svět ve světle současné klimatické krize musí začít obracet. Konkrétně v Česku se můžeme těšit metropolí, která je v evropském kontextu jedním z pionýrů cirkulární ekonomiky, jíž je samozřejmě Praha. Víte ale v čem přesně...

Hackathon vyhrál nápad na podkožní senzor pro sledování hladiny cukru

28. listopadu 2022 v 09:02

Senzor, který usnadní život pacientům s cukrovkou, se stal nejlepším nápadem pátého ročníku European Health Hackathon (EHH) 2022. Akce se pořádala od pátku 25. do neděle 27. listopadu v Institutu klinické a experimentální medicíny v Praze (IKEM). Vítězné technologické řešení nazvané DiApp by do...

Hard Rock Cafe a fotbalista Messi představují vylepšený Messi Burger - Champions Edition

26. listopadu 2022 ve 20:43

Hard Rock Cafe rozšiřuje své partnerství se světově uznávanou fotbalovou legendou, Lionelem Messim, nejnovější verzí oblíbeného Messi Burgeru – Champion’s Edition. Novinkou jsou tři chutné omáčky– Chimichurri, Aioli a Latin Chili. Messi Burger Champion’s Edition je nyní k dispozici ve všech...

Dárek pro milovníky designu

25. listopadu 2022 v 15:22

Skleněná karafa Jezerní hladina bude krásným dárkem pro milovníky designu. ​Její vzhled, připomínající zvlněnou hladinu, je dílem Lenky Němcové pod vedením Ronyho Plesla. Proporčně je navržená tak, aby se dala dobře uchopit.

Nepřítel našich očí? Dlouhé podzimní večery

22. listopadu 2022 v 10:48

Dny se postupně zkracují a stmívá se stále dříve. I z toho důvodu jsme nuceni trávit více času na umělém osvětlení. Ať už pracujeme do večerních hodin, koukáme se na televizi, nebo si před spaním čteme knížku s lampičkou, nevědomky tím ubližujeme především našim očím. Víte, co vše může zrak...

Lidé si mohou nechat zkontrolovat plíce

19. listopadu 2022 v 10:24

„Letos nabízíme měření funkce plic, tzv. spirometrii, ve třech obchodních centrech – v Hradci Králové, Praze a Olomouci. Snažíme se lidem co nejvíce přiblížit. Vidíme totiž, že se potýkají s chronickým kašlem, únavou, zadýchávají se, ale k lékaři nejdou. Podobné akce pomáhají odhalovat příčiny...

Další články
Nahoru