dnes
Sobota - zatazeno
16°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
17°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
21°C
Lifestyle / Zdraví

Jak na suchou a problematickou pleť? Umíchejte si mastičku pod vedením lékárníka

Ve vybraných lékárnách BENU probíhají v průběhu dubna workshopy na téma Suchá a problematická pleť. Na místě se pod vedením dermatologa seznámíte nejen s lékárenskou přípravou mastí v podobě krému a tělového másla, ale také se dozvíte, jak suchou a atopickou pleť ošetřovat a jak se o ni správně starat. Workshopy jsou zdarma, v Praze se konají 3., 4. a 17. dubna. Další informace spolu s registrací najdete na webových stránkách lékáren.

Lékárenská síť nabízí široké veřejnosti poradenství v rámci přednášek a workshopů BENU Akademie. Díky nim se lidé dozvědí například to, jak využít při léčbě bylinky, jak na léčbu rozličných zdravotních problémů a jak se jim efektivně vyhnout.

Workshopy na téma péče o pleť se v lékárnách BENU konají 3. dubna na Andělu, dále 4. dubna na Černém Mostě a 17. dubna na Praze 10. Kurzy jsou zdarma, ale registrace je nutná z důvodů omezené kapacity míst. Přihlásit se je možné buď pomocí webového formuláře na adrese https://www.benu.cz/benu-academia, nebo přímo v lékárně. 


Porodnici U Apolináře čeká modernizace za dvě miliardy

23. května 2020 v 11:48

Jako součást koncepce Modernizace a centralizace Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN) vznikne v prostorách porodnice U Apolináře moderní centrum porodní asistence a nové neonatologie s vysoce specializovanou péčí o předčasně narozené děti. Projekt s názvem „Porodnictví 21. století“, který...

Hrady a zámky zahajují návštěvnickou sezonu

21. května 2020 v 08:26

Hrady, zámky a další památky ve správě Národního památkového ústavu zahajují s téměř dvouměsíčním zpožděním hlavní návštěvnickou sezonu. Od 25. května návštěvníci mohou zavítat i do vnitřních prostor památek, do odvolání je ovšem nutné dodržovat přísná opatření proti šíření koronaviru. Doprovodný...

Další články
Nahoru