dnes
Pátek - polojasno
23°C
zítra
Sobota - bourky
24°C
pozítří
Neděle - bourky
24°C
Lifestyle / Zdraví / Cestování

Jak na suchou a problematickou pleť? Umíchejte si mastičku pod vedením lékárníka

Ve vybraných lékárnách BENU probíhají v průběhu dubna workshopy na téma Suchá a problematická pleť. Na místě se pod vedením dermatologa seznámíte nejen s lékárenskou přípravou mastí v podobě krému a tělového másla, ale také se dozvíte, jak suchou a atopickou pleť ošetřovat a jak se o ni správně starat. Workshopy jsou zdarma, v Praze se konají 3., 4. a 17. dubna. Další informace spolu s registrací najdete na webových stránkách lékáren.

Lékárenská síť nabízí široké veřejnosti poradenství v rámci přednášek a workshopů BENU Akademie. Díky nim se lidé dozvědí například to, jak využít při léčbě bylinky, jak na léčbu rozličných zdravotních problémů a jak se jim efektivně vyhnout.

Workshopy na téma péče o pleť se v lékárnách BENU konají 3. dubna na Andělu, dále 4. dubna na Černém Mostě a 17. dubna na Praze 10. Kurzy jsou zdarma, ale registrace je nutná z důvodů omezené kapacity míst. Přihlásit se je možné buď pomocí webového formuláře na adrese https://www.benu.cz/benu-academia, nebo přímo v lékárně. 


Nápojové plechovky, kelímky, krabice od pizzy. Odpadový průvodce do města i na cesty

5. srpna 2019 v 08:13

K letním měsícům neodmyslitelně patří dovolené a venkovní aktivity. Dlouhé letní večery přímo lákají k piknikům nebo objednávání jídla prostřednictvím rozvážkových společností. V domácnostech se tak nad rámec běžné produkce hromadí i specifické odpady jako například jídelní obaly, staré...

Další články
Nahoru