dnes
Středa - jasno
25°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
28°C
Lifestyle / Zdraví / Cestování

Jak na suchou a problematickou pleť? Umíchejte si mastičku pod vedením lékárníka

Ve vybraných lékárnách BENU probíhají v průběhu dubna workshopy na téma Suchá a problematická pleť. Na místě se pod vedením dermatologa seznámíte nejen s lékárenskou přípravou mastí v podobě krému a tělového másla, ale také se dozvíte, jak suchou a atopickou pleť ošetřovat a jak se o ni správně starat. Workshopy jsou zdarma, v Praze se konají 3., 4. a 17. dubna. Další informace spolu s registrací najdete na webových stránkách lékáren.

Lékárenská síť nabízí široké veřejnosti poradenství v rámci přednášek a workshopů BENU Akademie. Díky nim se lidé dozvědí například to, jak využít při léčbě bylinky, jak na léčbu rozličných zdravotních problémů a jak se jim efektivně vyhnout.

Workshopy na téma péče o pleť se v lékárnách BENU konají 3. dubna na Andělu, dále 4. dubna na Černém Mostě a 17. dubna na Praze 10. Kurzy jsou zdarma, ale registrace je nutná z důvodů omezené kapacity míst. Přihlásit se je možné buď pomocí webového formuláře na adrese https://www.benu.cz/benu-academia, nebo přímo v lékárně. 


Do Křesla pro Fausta usedne MUDr. Pavel Klener

Dnes v 08:50 | Aktualizováno v 09:25

Beseda z cyklu Křeslo pro Fausta se koná již tento čtvrtek 25. dubna v 17 hodin ve Fausťáku – Akademickém klubu 1. LF UK – Faustův dům, Karlovo nám. 40, Praha 2.

Balkon k nakousnutí. Workshop v Praze 8

Dnes v 07:10

Praha 8 pořádá v Komunitním centru a zahradě Kotlaska workshop Balkon k nakousnutí aneb vytvořte si i ve městě malou zahrádku. 

Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

19. dubna 2019 ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Další články
Nahoru