Dnes Čtvrtek - oblacno 9°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 8°C
Čtvrtek 18. 4. 2024
Svátek má Valérie
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Jak na sexy líčení a ladné křivky? Nejen to odhalí veletrh FOR BEAUTY
24 bře
25 bře
Veletrhy
Na veletrhu nebudou chybět módní přehlídky spodního prádla. Foto:FOR BEAUTY

Jak na sexy líčení a ladné křivky? Nejen to odhalí veletrh FOR BEAUTY

24. 3. 2023 - 25. 3. 2023
Sledujete trendy v oblasti krásy a zdraví? Pak si nenechte ujít veletrh FOR BEAUTY, který se koná 24. a 25. března v areálu letňanského výstaviště. Akce se specializuje na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design, manikúru, pedikúru a zaměřuje se na trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl.

glamour Kromě toho, že vystavovatelé představí ty nejžhavější novinky ze světa krásy a zdraví, můžete se přímo na místě dozvědět například i to, jaké líčení právě frčí. V letošní jarní a letní sezoně se koná velký návrat kouřového líčení, které bylo hitem už v devadesátkách. Základem je stínování a podle odborníků je možné dokonalého efektu dosáhnout i doma.

„Postačí vám tužka na oči, která se dá lehce rozmazat do ztracena nebo oční stíny hnědé a černé barvy jako základ. Do středu víčka poté můžete dát jemně perleťový stín, anebo se odvázat v podobě neonových barev, které budou toto jaro trendy. Dále potřebujete výraznou tvářenku i u ní je potřeba, aby šla rozpracovat doztracena. Na tento krok nikdy nezapomínejte, dodá vašemu vzhledu správný wow efekt,“ radí Markéta Davidovich z Make-Up Institutu Prague, který je hlavním partnerem veletrhu FOR BEAUTY.

Hvězdy, soutěže, přehlídky
Čeká vás také atraktivní doprovodný program a prestižní soutěže profesionálů. Nenechte si ujít rozhovor s kadeřnickou hvězdou Petrou Měchurovou, módní přehlídky spodního prádla značky Werso a návrhářky Heleny Bedrnové ve spolupráci s Czech Fashion Week. Veletrhu se zúčastní i modelka Andrea Verešová se svojí značkou NAIADA a také zpěvačka Monika Bagárová se svou novou vlastní značkou RUMYIA. „V rámci doprovodného programu proběhne soutěž mistrů barberingu BARBER BATTLE. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích, a to Freestyle Haircut, Fast Fade, Ladies Barber, Classic Cut. Velkým zážitkem pro návštěvníky bude i atraktivní soutěž v malování na tělo Body Art Czech 2023 a proběhne i profesionální soutěž v nehtovém designu CZECH NAIL CUP 2023 a International Beauty Festival,“ doplnila ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Beauty pointy zdarma
Nebudou chybět ani oblíbené bezplatné beauty pointy. Make-Up Institute Prague poskytne návštěvníkům velmi žádané make-up pointy, ve kterých se můžete nechat zdarma nalíčit, a profíci Glamour Lashes a Beauty Store nabídnou návštěvníkům beauty pointy zaměřené na obočí.

Více na www.veletrhkosmetiky.cz.

for-beauty-23


Autor: Alo

V Praze 4 otevřeli Doupě, klub bude pomáhat dětem a mladistvým

14. dubna 2024 v 08:46

Praha 4 má nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Doupě. Klub s nízkým prahem znamená, že je otevřen dětem a mládeži bez nutnosti udávat jméno, věk, adresu či jiné osobní údaje. Pomáhat bude hlavně dětem a mladistvým, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci nebo jsou takovou situací...

Veletrh starožitností Antique v Praze 2

12. dubna 2024 ve 12:48

Jubilejní padesátý Veletrh starožitností Antique se bude konat od 18. do 21. dubna v Novoměstské radnici v Praze 2.

Program Šestka táborová vstoupil do dalšího ročníku

4. dubna 2024 v 09:47

I v letošním roce podpoří Praha 6 rodiny s dětmi v tradičním programu Aktivní město – Šestka táborová. Program byl zahájen 1. dubna. Na prázdninové pobyty dětí ve věku 3 až 18 let na letních táborech, pobytových, příměstských nebo sportovních soustředěních, získají rodiče od radnice městské části...

Diakonie Praha odhaluje životy lidí s autismem

31. března 2024 ve 21:11

Na 2. dubna připadá každoročně Světový den porozumění autismu. Diakonie Praha k této příležitosti spouští osvětovou kampaň o životě lidí s autismem a chováním náročným na péči. Skrze výstavu fotografií a audio příběhy chce přiblížit široké veřejnosti, jak mohou lidé s tímto typem postižení vnímat...

Čapadlo u Hollaru nabídne pivnici, kavárnu, bary i cvičení jógy

29. března 2024 v 06:28

Novým provozovatelem čapadla u Hollaru v Praze 1 je od března Robert Koura, šéfkuchař pražské restaurace U Pinkasů. Zónu kolem čapadla se svým týmem upravil a pokud tomu bude přát počasí, v polovině dubna by ho rád zpřístupnil veřejnosti.

Další články
Nahoru