Dnes Pondělí - jasno 23°C
Zítra Úterý - skorojasno 21°C
Pondělí 29. 5. 2023
Svátek má Maxmilián a Maxim
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Jak na sexy líčení a ladné křivky? Nejen to odhalí veletrh FOR BEAUTY
24 bře
25 bře
Veletrhy
Na veletrhu nebudou chybět módní přehlídky spodního prádla. Foto:FOR BEAUTY

Jak na sexy líčení a ladné křivky? Nejen to odhalí veletrh FOR BEAUTY

24. 3. 2023 - 25. 3. 2023
Sledujete trendy v oblasti krásy a zdraví? Pak si nenechte ujít veletrh FOR BEAUTY, který se koná 24. a 25. března v areálu letňanského výstaviště. Akce se specializuje na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design, manikúru, pedikúru a zaměřuje se na trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl.

glamour Kromě toho, že vystavovatelé představí ty nejžhavější novinky ze světa krásy a zdraví, můžete se přímo na místě dozvědět například i to, jaké líčení právě frčí. V letošní jarní a letní sezoně se koná velký návrat kouřového líčení, které bylo hitem už v devadesátkách. Základem je stínování a podle odborníků je možné dokonalého efektu dosáhnout i doma.

„Postačí vám tužka na oči, která se dá lehce rozmazat do ztracena nebo oční stíny hnědé a černé barvy jako základ. Do středu víčka poté můžete dát jemně perleťový stín, anebo se odvázat v podobě neonových barev, které budou toto jaro trendy. Dále potřebujete výraznou tvářenku i u ní je potřeba, aby šla rozpracovat doztracena. Na tento krok nikdy nezapomínejte, dodá vašemu vzhledu správný wow efekt,“ radí Markéta Davidovich z Make-Up Institutu Prague, který je hlavním partnerem veletrhu FOR BEAUTY.

Hvězdy, soutěže, přehlídky
Čeká vás také atraktivní doprovodný program a prestižní soutěže profesionálů. Nenechte si ujít rozhovor s kadeřnickou hvězdou Petrou Měchurovou, módní přehlídky spodního prádla značky Werso a návrhářky Heleny Bedrnové ve spolupráci s Czech Fashion Week. Veletrhu se zúčastní i modelka Andrea Verešová se svojí značkou NAIADA a také zpěvačka Monika Bagárová se svou novou vlastní značkou RUMYIA. „V rámci doprovodného programu proběhne soutěž mistrů barberingu BARBER BATTLE. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích, a to Freestyle Haircut, Fast Fade, Ladies Barber, Classic Cut. Velkým zážitkem pro návštěvníky bude i atraktivní soutěž v malování na tělo Body Art Czech 2023 a proběhne i profesionální soutěž v nehtovém designu CZECH NAIL CUP 2023 a International Beauty Festival,“ doplnila ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Beauty pointy zdarma
Nebudou chybět ani oblíbené bezplatné beauty pointy. Make-Up Institute Prague poskytne návštěvníkům velmi žádané make-up pointy, ve kterých se můžete nechat zdarma nalíčit, a profíci Glamour Lashes a Beauty Store nabídnou návštěvníkům beauty pointy zaměřené na obočí.

Více na www.veletrhkosmetiky.cz.

for-beauty-23


Autor: Alo

Příspěvek na léči: Praha a Olomoucko vykazují nejdelší lhůty

Včera ve 14:44

Příspěvek na péči (PnP), který je zásadním nástrojem účinného fungování systému sociální péče v Česku, je jen v pětině případů vyřízen včas. V téměř 80 procentech případů není dodržena zákonná lhůta 60 dnů pro vyřízení žádosti o PnP. Vyplývá to z dotazování poskytovatelů sociálních služeb...

Slunečnice upozorní na roztroušenou sklerózu, zasadí je pacienti

26. května 2023 ve 13:47

Desítky nově zasazených slunečnic upozorní v úterý 30. května v Kateřinské zahradě na roztroušenou sklerózu (RS). Zasadí je tam sami pacienti v rámci akce Rozsviťme Českou republiku. Ta se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny po poledni. 

Dny otevřených center pro léčbu migrény začnou v červnu

23. května 2023 ve 22:16

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku více než milion,mohou opět přijít konzultovat svůj stav se specialisty. Po úspěšném prvním ročníku otevře letos své dveře šest Center pro léčbu bolestí hlavy. V červnu se do osvětové akce zapojí Městská poliklinika Praha a Nemocnice Teplice, na podzim budou...

Běh naděje v Lesoparku Letňany

23. května 2023 ve 12:23

Běh naděje, sportovně společenská humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou určenou na výzkum rakoviny, se koná ve středu 31. května 2023 v 9 až 17 hodin.

Na vyšetření štítné žlázy čekají lidé i půl roku

22. května 2023 ve 14:38

Pacienti musí na vyšetření štítné žlázy u specialisty čekat i půl roku, protože endokrinologů je málo a jejich kapacitní možnosti nejsou neomezené. O pacienty s mírnými poruchami nebo ty, kteří jsou stabilizovaní a mají zavedenou léčbu, by se přitom v budoucnu mohli starat všeobecní praktičtí...

Zbavte se vrásek s Asombroso - s kolagenovou péčí a krémem s hadím jedem

22. května 2023 ve 13:31

Každá žena touží mít svěží a mladistvou pleť bez vrásek. Dnešní věda je naštěstí daleko a s vráskami se tak už nikdo nemusí smiřovat. Stačí sáhnout po těch správných produktech péče o pleť.

České muzeum stříbra láká na Kutnohorské léto

18. května 2023 ve 13:46

Tajuplné noční prohlídky středověkého stříbrného dolu za svitu kahanu, které se konají každou středu. Letní muzejní čtvrtky s interaktivním workshopem na téma baroko.  Vlastnoruční výroba nádob podle prvních zemědělců. Komentované prohlídky k výstavám i koncert středověké hudby pod širým nebem. To...

Algoritmy umělé inteligence pomáhají urychlovat vývoj protinádorových léčiv

12. května 2023 v 07:23

Při hledání účinné léčby nádorových onemocnění budou hrát stále větší roli algoritmy umělé inteligence. Metody strojového učení totiž dokáží výrazně snížit čas, úsilí a náklady spojené s vývojem nových léčiv. Na jejich objevování spolupracují informatici z katedry kybernetiky Fakulty...

Další články
Nahoru