dnes
Sobota - polojasno
21°C
zítra
Neděle - jasno
22°C
pozítří
Pondělí - jasno
23°C
Jak na povedenou schůzku se ženou vašeho srdce? Nezanedbejte přípravu!
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Na schůzce nešetřete úsměvem. Ilustrační foto: Shuterstock

Jak na povedenou schůzku se ženou vašeho srdce? Nezanedbejte přípravu!

Seznámení proběhlo na jedničku a padli jste si do oka. První schůzku máte za sebou, ale u té to samozřejmě nekončí. Naopak, teprve vše začíná. Schůzek vás čeká ještě několik, kde si potvrdíte vzájemnou náklonnost. Také v průběhu vztahu je to potom samá společná večeře, divadlo, kino či jinak společně strávený čas. Jistě také spousta sportovních aktivit, nebo zkrátka vše, co spolu děláte rádi. Na každou jednu schůzku, zejména na tu společenskou, je však potřeba nepodcenit přípravu.

Dbejte nejen na svůj outfit

Muži tuto chybu stále opakují. Být v pohodě je fajn, ale nesmí to vypadat, že vše berete na lehkou váhu. Vaše drahá polovička by mohla nabýt dojmu, že vám na tom vlastně až tak nezáleží. Pamatujte, ženy si potrpí na detailech. Potrpí si na tom, abyste ukázali svůj zájem a uměli jej patřičně vyjádřit. To by se mělo také odrazit na vašem zevnějšku. Nejen na stylu oblékání, ale také na tom, jak o sebe celkově dbáte.

Mezi to jednoznačně patří také zdravý chrup, který ukazujete s každým úsměvem. A na schůzce byste se samozřejmě smát měli. Proto pokud třeba máte problémy se zažloutlými zuby, můžete vyzkoušet oblíbené bělící pásky, které si chválí řada uživatelů. Jejich nespornou výhodou je, že mají relativně krátkou dobu bělení a jsou tak šetrné k citlivým zubům. Ostatně pocházejí z USA, kde je bělení zubů velmi populární, a tak zde s ním mají velké zkušenosti.

Malý dárek nikdy neurazí

Nedílnou součástí seznamovacího procesu, ale také dalšího soužití s vaší partnerkou, je samozřejmě občas nějaký ten malý dárek. Ten vůbec nemusí být drahý, ale může být jen tak pro potěchu, abyste dostatečně vyjádřili svou lásku. K tomu se skvěle hodí dárky pro ženy, které jsou opravdu od srdce. Můžete pomocí nich vyjádřit zejména:

  • Jak vám na druhé osobě záleží
  • Připomenout společně strávené chvíle

Dárky totiž mohou vyjadřovat skutečně mnoho pocitů. Pocity jsou tím, co oddělitelně patří ke každému vztahu. Není to pouze o tom, abychom si vyjádřili, jak moc se máme rádi, ale také o spoustě společně strávených krásných chvil. Tyto chvíle je samozřejmě důležité si připomínat, čehož snadno docílíte právě pomocí dárků. Třeba pomocí dárků s věnováním.

Vybírejte citlivě, úměrně situaci

Kdykoliv máte v úmyslu potěšit ženu dárkem, je potřeba zvážit okolnosti. Jsou situace, kdy je vhodný malý dárek, naopak jsou také situace, kdy se hodí něco hodnotnějšího a řekněme dražšího. Vždy je potřeba umět najít tu hranici, jinak by mohl váš dárek působit nepatřičně. Vezměme si třeba takové nádherné briliantové šperky. Ty určitě potěší každou ženu, ale rozhodně nebudou nejlépe působit na druhé schůzce. Pokud chcete ukázat, že máte peníze, určitě to jde i jinak a elegantněji. Dlouhodobý vztah však dokáže takový dárek okořenit a je tady řada výjimečných příležitosti, ke kterým se hodí.


Ve sbírce k charitativnímu běhu se podařilo vybrat pro nemocného Richarda 50 000 korun

17. září 2020 ve 14:04

Z pražského Výstaviště Praha včera v rámci Epi©Runu odstartovalo více než 60 závodníků a ve sbírce se podařilo vybrat přibližně 50 000 korun.

Při akci Prahy 4 Den zdraví byl zájem o prevenci

17. září 2020 ve 13:35

Věnujte „10 minut svému zdraví“, to bylo heslo veřejné akce pod názvem Den zdraví, kterou pořádala Městská část Praha 4 ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí (TN). Událost se konala v úterý 15. září u OC Arkády a pro účastníky byl připraven pestrý program plný prevence, vyšetření, osvěty a...

Praha 13: Víte, jak vidíte?

16. září 2020 ve 12:49

Jak jste na tom se zrakem si můžete zkontrolovat zdarma na speciálním přístroji. Testovat se bude 23. září mezi 13. a 17. hodinou před radnicí třinácté městské části na Slunečním náměstí.

Za týden se v Praze 4 koná Den zdraví

8. září 2020 v 10:43

Kontrolu znamének a diagnostiku pleti, prevenci rakoviny prsu a plic, vyšetření na šedý a zelený zákal, změření krevního tlaku, skrytého tuku v těle, CO ve vydechovaném vzduchu anebo třeba nasycení krve kyslíkem. 

Zítra se koná Den zdraví v Praze 8

8. září 2020 v 08:13

Středa 9. září od 13 do 18 hodin na prostranství mezi KD Krakov a OC Krakov.

Praha 8 pořádá příští týden Den zdraví

2. září 2020 ve 12:09

Ve středu 9. září od 13 do 18 hodin pořádá Praha 8 na prostranství mezi KD Krakov a OC Krakov pod záštitou místostarostky Vladimíry Ludkové Den zdraví.

Další články
Nahoru