dnes
Čtvrtek - oblacno
12°C
zítra
Pátek - oblacno
17°C
pozítří
Sobota - zatazeno
16°C
Jak na povedenou schůzku se ženou vašeho srdce? Nezanedbejte přípravu!
Na schůzce nešetřete úsměvem. Ilustrační foto: Shuterstock

Jak na povedenou schůzku se ženou vašeho srdce? Nezanedbejte přípravu!

Seznámení proběhlo na jedničku a padli jste si do oka. První schůzku máte za sebou, ale u té to samozřejmě nekončí. Naopak, teprve vše začíná. Schůzek vás čeká ještě několik, kde si potvrdíte vzájemnou náklonnost. Také v průběhu vztahu je to potom samá společná večeře, divadlo, kino či jinak společně strávený čas. Jistě také spousta sportovních aktivit, nebo zkrátka vše, co spolu děláte rádi. Na každou jednu schůzku, zejména na tu společenskou, je však potřeba nepodcenit přípravu.

Dbejte nejen na svůj outfit

Muži tuto chybu stále opakují. Být v pohodě je fajn, ale nesmí to vypadat, že vše berete na lehkou váhu. Vaše drahá polovička by mohla nabýt dojmu, že vám na tom vlastně až tak nezáleží. Pamatujte, ženy si potrpí na detailech. Potrpí si na tom, abyste ukázali svůj zájem a uměli jej patřičně vyjádřit. To by se mělo také odrazit na vašem zevnějšku. Nejen na stylu oblékání, ale také na tom, jak o sebe celkově dbáte.

Mezi to jednoznačně patří také zdravý chrup, který ukazujete s každým úsměvem. A na schůzce byste se samozřejmě smát měli. Proto pokud třeba máte problémy se zažloutlými zuby, můžete vyzkoušet oblíbené bělící pásky, které si chválí řada uživatelů. Jejich nespornou výhodou je, že mají relativně krátkou dobu bělení a jsou tak šetrné k citlivým zubům. Ostatně pocházejí z USA, kde je bělení zubů velmi populární, a tak zde s ním mají velké zkušenosti.

Malý dárek nikdy neurazí

Nedílnou součástí seznamovacího procesu, ale také dalšího soužití s vaší partnerkou, je samozřejmě občas nějaký ten malý dárek. Ten vůbec nemusí být drahý, ale může být jen tak pro potěchu, abyste dostatečně vyjádřili svou lásku. K tomu se skvěle hodí dárky pro ženy, které jsou opravdu od srdce. Můžete pomocí nich vyjádřit zejména:

  • Jak vám na druhé osobě záleží
  • Připomenout společně strávené chvíle

Dárky totiž mohou vyjadřovat skutečně mnoho pocitů. Pocity jsou tím, co oddělitelně patří ke každému vztahu. Není to pouze o tom, abychom si vyjádřili, jak moc se máme rádi, ale také o spoustě společně strávených krásných chvil. Tyto chvíle je samozřejmě důležité si připomínat, čehož snadno docílíte právě pomocí dárků. Třeba pomocí dárků s věnováním.

Vybírejte citlivě, úměrně situaci

Kdykoliv máte v úmyslu potěšit ženu dárkem, je potřeba zvážit okolnosti. Jsou situace, kdy je vhodný malý dárek, naopak jsou také situace, kdy se hodí něco hodnotnějšího a řekněme dražšího. Vždy je potřeba umět najít tu hranici, jinak by mohl váš dárek působit nepatřičně. Vezměme si třeba takové nádherné briliantové šperky. Ty určitě potěší každou ženu, ale rozhodně nebudou nejlépe působit na druhé schůzce. Pokud chcete ukázat, že máte peníze, určitě to jde i jinak a elegantněji. Dlouhodobý vztah však dokáže takový dárek okořenit a je tady řada výjimečných příležitosti, ke kterým se hodí.


Extravagantní šperky chtějí odvahu. Moderátorka Kristina Kloubková ji má

Dnes v 07:10

Jsou výjimečné a přitahují pohledy. Designové šperky můžou být zajímavé nečekanou kombinací různých materiálů, netradičním provedením, anebo obojím. Jedno však je jisté – okouzlí vás tak, že bez nich neodejdete…

Pro pacienty s lupénkou otevře Vinohradská nemocnice dveře

15. října 2019 ve 14:34

V úterý 22. října se v rámci projektu Dny otevřených ambulancí pro pacienty s lupénkou otevře od 8 do 12 hodin ambulance Dermatovenerologické kliniky 3. LF UK a FN Královské Vinohrady (1. patro).

Poradny cévního věku. Lidé tam zjistí, jak mají staré cévy

13. října 2019 v 10:26

Onemocnění srdce a cév jsou v čele s ischemickou chorobou srdeční a vysokým krevním tlakem zodpovědné za téměř polovinu všech úmrtí v České republice. Představují i významný ekonomický problém – léčba pacientů s nemocemi srdce a cév stojí v tuzemsku systém veřejného zdravotního pojištění kolem...

Thomayerova nemocnice a VZP představují projekt Preventivní onkologická prohlídka pro každého

3. října 2019 v 07:05

TN ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou představuje nový projekt „Preventivní onkologická prohlídka pro každého“, který je určen pro pojištěnce VZP nad 35 let.  V rámci prohlídky bude zájemce komplexně vyšetřen lékařem s důrazem na prevenci a detekci onkologických onemocnění...

Další články
Nahoru