dnes
Úterý - skorojasno
2°C
zítra
Středa - snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - mlha
0°C
Jak na povedenou schůzku se ženou vašeho srdce? Nezanedbejte přípravu!
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Na schůzce nešetřete úsměvem. Ilustrační foto: Shuterstock

Jak na povedenou schůzku se ženou vašeho srdce? Nezanedbejte přípravu!

Seznámení proběhlo na jedničku a padli jste si do oka. První schůzku máte za sebou, ale u té to samozřejmě nekončí. Naopak, teprve vše začíná. Schůzek vás čeká ještě několik, kde si potvrdíte vzájemnou náklonnost. Také v průběhu vztahu je to potom samá společná večeře, divadlo, kino či jinak společně strávený čas. Jistě také spousta sportovních aktivit, nebo zkrátka vše, co spolu děláte rádi. Na každou jednu schůzku, zejména na tu společenskou, je však potřeba nepodcenit přípravu.

Dbejte nejen na svůj outfit

Muži tuto chybu stále opakují. Být v pohodě je fajn, ale nesmí to vypadat, že vše berete na lehkou váhu. Vaše drahá polovička by mohla nabýt dojmu, že vám na tom vlastně až tak nezáleží. Pamatujte, ženy si potrpí na detailech. Potrpí si na tom, abyste ukázali svůj zájem a uměli jej patřičně vyjádřit. To by se mělo také odrazit na vašem zevnějšku. Nejen na stylu oblékání, ale také na tom, jak o sebe celkově dbáte.

Mezi to jednoznačně patří také zdravý chrup, který ukazujete s každým úsměvem. A na schůzce byste se samozřejmě smát měli. Proto pokud třeba máte problémy se zažloutlými zuby, můžete vyzkoušet oblíbené bělící pásky, které si chválí řada uživatelů. Jejich nespornou výhodou je, že mají relativně krátkou dobu bělení a jsou tak šetrné k citlivým zubům. Ostatně pocházejí z USA, kde je bělení zubů velmi populární, a tak zde s ním mají velké zkušenosti.

Malý dárek nikdy neurazí

Nedílnou součástí seznamovacího procesu, ale také dalšího soužití s vaší partnerkou, je samozřejmě občas nějaký ten malý dárek. Ten vůbec nemusí být drahý, ale může být jen tak pro potěchu, abyste dostatečně vyjádřili svou lásku. K tomu se skvěle hodí dárky pro ženy, které jsou opravdu od srdce. Můžete pomocí nich vyjádřit zejména:

  • Jak vám na druhé osobě záleží
  • Připomenout společně strávené chvíle

Dárky totiž mohou vyjadřovat skutečně mnoho pocitů. Pocity jsou tím, co oddělitelně patří ke každému vztahu. Není to pouze o tom, abychom si vyjádřili, jak moc se máme rádi, ale také o spoustě společně strávených krásných chvil. Tyto chvíle je samozřejmě důležité si připomínat, čehož snadno docílíte právě pomocí dárků. Třeba pomocí dárků s věnováním.

Vybírejte citlivě, úměrně situaci

Kdykoliv máte v úmyslu potěšit ženu dárkem, je potřeba zvážit okolnosti. Jsou situace, kdy je vhodný malý dárek, naopak jsou také situace, kdy se hodí něco hodnotnějšího a řekněme dražšího. Vždy je potřeba umět najít tu hranici, jinak by mohl váš dárek působit nepatřičně. Vezměme si třeba takové nádherné briliantové šperky. Ty určitě potěší každou ženu, ale rozhodně nebudou nejlépe působit na druhé schůzce. Pokud chcete ukázat, že máte peníze, určitě to jde i jinak a elegantněji. Dlouhodobý vztah však dokáže takový dárek okořenit a je tady řada výjimečných příležitosti, ke kterým se hodí.


Lidé s migrénou mají svoji první konferenci

19. listopadu 2020 v 15:56

Pacienti trpící migrénou mají svoji historicky první konferenci. Seznámí se na ní s novinkami v léčbě, a to jak od lékařů, tak i z pohledu čínské medicíny. Svoji nemoc mohou jednotlivě probrat s psychoterapeutem, který poradí, jak s migrénou pracovat s pomocí různých technik, včetně relaxace....

Hlavní město hledá ředitele Městské nemocnice následné péče

4. listopadu 2020 v 07:59

Praha schválila vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitel/ředitelka Městské nemocnice následné péče (MNNP).  Uchazeči o tuto pozici v této příspěvkové města mohou podávat své přihlášky do 25. listopadu 2020.

Další články
Nahoru