dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Jak cynické, ještě jí nabídnul bonbón
Zloděj nabídnul vrátné při odchodu sladkosti. Foto: Policie ČR

Jak cynické, ještě jí nabídnul bonbón

Policisté z místního oddělení Lhotka pátrají po mladé dvojici, která je podezřelá z krádeže elektroniky z pokoje na ubytovně v Novodvorské ulici v Praze 4. Tu navštívil nedávno kolem poledne mladý pár a požádal vrátnou o rozměnění papírové bankovky. Vrátná jejich lest neprokoukla a odešla do vedlejší místnosti pro drobné. Toho mladík využil a z pultu vrátnice nepozorovaně vzal klíče od jednoho z pokojů.

Následně z tohoto pokoje zmizel notebook, dva dálkové ovladače a kabelka. Vše v celkové hodnotě pět tisíc korun. Při odchodu z ubytovny pak kamery zachytily oba podezřelé, jak si pravděpodobně tyto věci odnášejí. Ještě před tím však vrátné bezostyšně nabídli bonbón a odešli.

Policisté se proto touto cestou obracejí na širokou veřejnost s prosbou o pomoc a spolupráci. Poznáte-li muže na fotografii, nebo víte, kde se v současné době zdržuje, kontaktujte linku 158. V případě odsouzení hrozí oběma zlodějům až dva roky pobytu za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru