dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Jak by se ti líbilo, kdyby tě někdo okradl? Zloděj šokoval barmana, z kasírtašky vzal desetitisíce
Lupič drží nebohého barmana. Foto: Policie ČR

Jak by se ti líbilo, kdyby tě někdo okradl? Zloděj šokoval barmana, z kasírtašky vzal desetitisíce

Detektivové specializující se na loupežná přepadení ve druhém policejním obvodě pátrají od 26. června po neznámém muži, který kolem čtvrté hodiny ráno oloupil obsluhu baru ve Vyšehradské ulici. Muž nejprve popíjel v baru alkohol, poté přistoupil k barmanovi se slovy: „Jak by se ti líbilo, kdyby tě takhle někdo okrad?“

Následně ho přitlačil na pult a z kapsy mu vytáhl klíč od zásuvky, ve které měl uschovanou takzvanou kasírtašku. Z peněženky pak odcizil 50 až 100 tisíc korun a z místa odešel. Šokovaný barman případ oznámil na tísňovou linku a loupeží se začali ihned zabývat kriminalisté z Nádražní ulice.

„V souvislosti s tímto případem žádají detektivové veřejnost o pomoc při pátrání po doposud neznámém muži, jehož podobu zachytila bezpečnostní kamera při přepadení,“ požádala veřejnost o spolupráci při pátrání po lupiči mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Hledaný je ve věku kolem čtyřiceti let, vysoký asi 180 centimetrů, atletické postavy a opáleného vzhledu. Podle přepadeného barmana bylo na jeho postavě očividně vidět, že pravidelně cvičí. Má krátké vlasy v barvě takzvané špinavý blond a několikadenní strniště. Hovořil česky, bez přízvuku.

hledany-muz-i-clanek-nahled

Hledaný lupič

Oblečený byl do trička žluté barvy značky Adidas, přes tričko pak měl oblečenou vestu bez rukávů, která byla barevně sladěná s tričkem. Na nohou měl krátké kalhoty tmavé barvy a plátěné sportovní boty tmavé barvy, značky rovněž Adidas.

„Jakékoliv informace k hledanému muži, zejména k jeho totožnosti, pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR. Kriminalisté hledaného podezřívají ze spáchání trestného činu loupeže, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi,“ dodala policejní mluvčí Rösslerová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru