Dnes Středa - mlha 1°C
Zítra Čtvrtek - zatazeno 2°C
Středa 6. 12. 2023
Svátek má Mikuláš
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Jaguar najel strážníkovi na nohy. Vstávej, ty simulante, řval řidič na zraněného
Zraněný strážník sedí u auta, které mu najelo na nohy. Foto: Městská policie hl. m. Prahy

Jaguar najel strážníkovi na nohy. Vstávej, ty simulante, řval řidič na zraněného

Podle chování některých řidičů se zdá, že nemají za volantem do dělat. To je případ i jedenatřicetiletého agresivního muže, který před pár dny zranil strážníka. Ten se provinil tím, že si „dovolil“ řidiče zastavit.

Minulý týden ve čtvrtek odpoledne v libeňské ulici Na Sypkém projel řidič černého auta značky Jaguar velkou rychlostí zákazem vjezdu, a to přímo před očima strážníka, který ho vzápětí zastavil.

„Když po něm požadoval potřebné doklady, šlápl muž na pedál a rozjel se. Strážníkovi přejel nárt levé nohy, a teprve když upadl, zastavil. Aby toho nebylo málo, otevřeným okénkem na něj křičel: ,Vstávej, ty simulante´“, uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Zraněný strážník si pak prostřednictvím radiostanice přivolal kolegy. Ti ho vytáhli zpod auta, posadili do služebního vozu a přivolali záchranáře.

„Před příjezdem státní policie se strážníkům přihlásil svědek celé události a odvyprávěl jim totožný příběh jako jejich kolega. Zraněný strážník je stále v pracovní neschopnosti,“ dodala Seifertová. Případ nyní šetří státní policie.


Autor: Jan Puci

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru