dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Jacka Ručníkovače, Starou Blažkovou a další ceremoniály předvedou ocenění mistři saunového světa Saunia
Foto: www.facebook.com/saunia.cz/

Jacka Ručníkovače, Starou Blažkovou a další ceremoniály předvedou ocenění mistři saunového světa Saunia

Saunoví mistři saunového světa Saunia dokázali na 4. Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, který se konal na přelomu března a dubna, že patří mezi špičku. O jejich umění se můžete přesvědčit na vlastní oči i kůži dnes v Saunii v Galerii Butovice.

Eliška Blažková a Ondra Králíček získali 3. místo v soutěži týmů, Eliška se navíc stala Objevem roku se svým ceremoniálem Stará Blažková. Michal Přeučil skončil na 5. místě v soutěži jednotlivců.

Své umění vám předvedou dnes od 16.30 hodin v Saunii v Galerii Butovice. Na co se můžete těšit?

Program:
16.30 Stará Blažková (Eliška)
17.30 – Wild West (Ondra)
18.00 – Okurkový peeling v Parní lázni
18.30 – Wurst (Eliška)
19.30 – Tron (Michal)
20.30 – Jack Ručníkovač (Eliška + Ondra)
21.30 – Společný ceremoniál (Michal + Ondra + Eliška)
22.00 – Čokoládový peeling (Michal)

„V době od 19 do 21 hodin si můžete zasoutěžit si v síle mávnutí ručníkem, jehož vyhodnocení proběhne ve 21.30! V průběhu ceremoniálů navíc budete mít možnost vyzkoušet různé techniky mávání ručníkem pod vedením zkušených saunérů,“ zvou provozovatelé Saunie k návštěvě.

Infiormace o saunovém světě Saunia naleznete na www.saunia.cz.


Sobota: Pravý bleší trh na lodi AVOID

Dnes v 07:58

V sobotu 25. listopadu v 9:00–15:00 hodin se můžete věnovat hledání staronových pokladů na Pravém bleším trhu.

Všichni malí nakladatelé aneb Knižní vánice

Dnes v 07:22

Knihex je místem setkání nakladatelů a čtenářů v příjemné přátelské atmosféře. Popáté se koná v zimě, 9. a 10. prosince od 10 do 20 hodin v prostoru Studia ALTA v Holešovicích.

Zmlátil bývalou partnerku před jejich dětmi

Včera ve 23:20

V neděli odpoledne volala oznamovatelka na linku 156, že v jednom z bytů v Dejvicích byla napadena žena bývalým druhem, se kterým žije ve  společné domácnosti společně s jejich dětmi.

Předvánoční setkání v Galerii Bijoux Nemesis

Včera ve 21:33

Tradiční předvánoční setkání a vernisáž obrazů výtvarnice Hanky Poláchové ve čtvrtek 30. listopadu v 17 hodin. Večer zahájí zpěvák Bohuš Matuš.

Ve Strakově akademii se konalo 20. zasedání Národního parlamentu dětí a mládeže

Včera v 16:01

V sídle Úřadu vlády ČR zasedl dnes ke svému jubilejnímu dvacátému jednání Národní parlament dětí a mládeže. Shodl se například na požadavku zavedení samostatné pozice dětského ombudsmana či na pravidelném seznamováni se s řešením krizových situací. Na úvod zasedání pozdravil členy parlamentu také...

Muž po zásahu elektrickým proudem

Včera v 15:55

V pátek 17. listopadu vyjížděla autohlídka městské policie z Prahy 1 do Hybernské ulice, odkud byl hlášen úraz stavebního dělníka elektrickým proudem. Muž ležel v suterénu domu a nejevil známky života.

Rozsvícení břevnovského vánočního stromu

Včera v 15:23

Ozdobenou živou jedličku v Bělohorské ulici u Kaštanu rozsvítí v sobotu 2. prosince v 17 hodin starosta městské části Praha 6 Ondřej Kolář, převor břevnovského kláštera Petr Prokop Siostrzonek a předseda spolku břevnovských živnostníků Tomáš Hudera.

Marek Eben pokřtí knížku pro chytré děti

Včera ve 12:58

Křest dobrodružné knihy pro děti autora Petra Stančíka a ilustrátorky Galiny Miklíkové H2O Tajná vodní mise se koná ve středu 22. listopadu ve 12 hodin v Paláci knih Neoluxor.

Musica Florea uvede nově objevené kantáty českých autorů

Včera v 11:58

V hudebních archivech evropských kulturních center se dodnes nachází množství děl, která čekají na své objevitele. Na koncert z děl, jejichž partitury ležely přes dvě stě let v pražských a vídeňských archívech, se mohou těšit posluchači v Praze a v Brně.

Vánoční piknik v Grébovce

Včera v 11:51

Vánoční piknik 8. – 10. prosince, každý den od 10–19 hodin v parku Grébovka. Čeká vás moderní vánoční trh, vychutnáte si pohodovou vánoční atmosféru, ochutnáte to nejlepší z produkce vybraných prodejců a farmářů, koupíte si vánoční cukroví a dárky.

Další krátké zprávy
Nahoru