dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

IX. Mezinárodní turnaj v malé kopané V Milovicích

Mezinárodní turnaj PragaCup se uskuteční ve středočeských Milovicích v sobotu 20. června a to již po deváté.

Zúčastní se 28 týmů z celé České a Slovenské republiky. 300 fotbalistů – 4 hřiště – 1 areál – 1 vítěz. Turnajové klání se odehraje na čtyřech hřištích zároveň v jednom areálu, odpadá dlouhé čekání. Hraje se dle pravidel malé kopané systémem 5+1. Každý tým odehraje minimálně 6 utkání a nejlepší týmy 10 utkání po 15 minutách. Začátek turnaje je v 8:00 hod. a finále v 17:00 hod. Týmy budou rozděleny do čtyř skupin po sedmi týmech. Do pavouka play-off postupuje celkem 16 týmů z 28 týmů ze základních skupin.

Jsou připraveny hodnotné ceny a poháry pro prvních 8 týmů. Vítěz turnaje si navíc odveze putovní pohár, medaile, 10× dres, 10× pizza, míč Nike, tekutiny atd. Dále bude oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

Parkování a stanování je zdarma přímo v areálu, penzion 150m od hřiště, restaurace přímo na hřišti, čepované pivo, nealko nápoje a grilování zajištěno. Po celou dobu turnaje je zajištěn DJ, moderátor, zdravotnice, fotograf a podavači míčů.

pragacup-nahled

Registrace je stále otevřená, zbývají poslední volná místa. Turnaj je open, může se zúčastnit i tým nehrající žádnou soutěž. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let.

Podrobné informace a registrace na: www.pragacup.cz


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru