Dnes Pátek - zatazeno 17°C
Zítra Sobota - oblacno 16°C
Pátek 20. 5. 2022
Svátek má Zbyšek
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Invalidní ženě někdo ukradl tříkolku, měla ji uzamčenou na dvoře
Tříkolka, kterou někdo ukradl. Foto (2x): Policie ČR

Invalidní ženě někdo ukradl tříkolku, měla ji uzamčenou na dvoře

Policisté hledají zloděje, který okradl invalidní ženu o speciálně vyrobenou tříkolku, kterou měla zajištěnou na dvoře domu.

„Policisté z místního oddělení Pankrác pátrají po pachateli, který v noci z 12. na 13. července ze dvora domu v ulici Na Pankráci v Praze 4 ukradl invalidní tříkolku tyrkysové barvy, která byla uzamčena pomocí lankového zámku,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Majitelce vznikla škoda ve výši 20 tisíc korun. V rámci prověřování případu policisté zajistili kamerový záznam, na kterém je zachycen muž, jenž na kradené tříkolce jede okolo třiadvacáté hodiny po ulici Na Pankráci.

triikolka-kradena-video

„Jestli muže na záběrech poznáváte nebo jste tříkolku, která je na fotografii viděli, kontaktujte linku 158,“ dodal policejní mluvčí.

Pachateli za trestný čin krádež hrozí v případě dopadení a odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.


Autor: red

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

18. května 2022 ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

18. května 2022 v 07:59

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Další články
Nahoru