dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Instruktorská škola Pilates centrum

Chcete se stát instruktorem cvičení pilates a dále předávat své znalosti? Pohybové studio K6 připravilo licencovaný kurz Instruktor pilates, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Program kurzu se soustředí na současné nároky pro zdravý životní styl a zahrnuje nejmodernější poznatky metody cvičení, která představuje spojení tradičního přístupu s nejnovějšími výzkumy lékařské rehabilitace a fyzioterapie.

Zároveň respektuje rozšiřující se spektrum civilizačních onemocnění, jako jsou obezita, bolesti zad a krční páteře, které absolvent umí nabytými znalostmi eliminovat.

Absolvent akreditovaného kurzu získá osvědčení o odborné způsobilosti „instruktor cvičení pilates,“ na jehož základě může požádat o vystavení živnostenského listu a vykonávat profesi pilates (osobní) instruktor ve fitness centrech nebo jiných tělovýchovných zařízení.

Více o kurzu ZDEGalerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru