dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zpravodajství

Institut CEMI nově otevřel postgraduální studium práva

CEMI (Central European Management Institut), přední český specialista na manažerské vzdělávací programy s celoevropskou působností, nově otevřel obor Corporate Master of Laws (LLM) pro právníky i všechny, kdo si chtějí prohloubit právní vzdělání. „Zájem je značný, a to například i kvůli pochopení nového občanského zákoníku,“ uvádí institut v tiskovém prohlášení.

Novinkou na CEMI je studijní program Corporate Master of Laws (LLM) určený pro právníky, ať již podnikové, samostatně působící, nebo zaměstnance či majitele a partnery právních kanceláří, kteří si chtějí dále prohloubit svoji kvalifikaci nejen v oblasti korporátního práva. Celé studium na CEMI je koncipováno jako dvousemestrální, s převažující on-line formou výuky v kombinaci s nepovinnými prezenčními úvodními soustředěními studentů v moderních výukových prostorách v centru Prahy v budově City Tower.

„Studijní LLM program zahrnuje předměty specializované na danou oblast práva, jako je Korporátní právo, Corporate governance či Insolvenční právo a způsoby řešení úpadku. Studenti absolvují také předměty jako je Hospodářské a obchodní právo EU, Evropské i mezinárodní právo soukromé či Právo mezinárodního obchodu. O to více oceňují, pokud je možnost studium absolvovat na dálku formou on-line vzdělávání,“ míní ředitel institutu CEMI Štěpán Mika.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru