Dnes Čtvrtek - prehanky-dest 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 20°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Cestování

innogy zveřejnilo vtipná videa, jak se chovat na sjezdovkách

Lyžařská sezona je v plném proudu, živo je na sjezdovkách i v běžkařských stopách. Provoz na nich se řídí pravidly, na které nesmí uživatelé zapomínat.

innogy TV nabízí deset krátkých videí, jak se na sjezdovkách chovat. Podívejte se, jaké mají lyžaři povinnosti a jaká pravidla je nutno dodržovat.

Každý lyžař se musí vždy chovat tak, aby neohrožoval nebo nepoškozoval někoho jiného. Svá pravidla má volba jízdní stopy, předjíždění, stoupání a sestup i zastavení.

Lyžaři musí respektovat značení a signalizaci a pokud dojde ke kolizi, je každý lyžař povinen poskytnout první pomoc a v případě úrazu prokázat své osobní údaje.


Autor: Cen

Akční dovolená s rodinou: Objevujte Itálii v karavanu

11. června 2024 v 19:24

Povalování na pláži vás baví jen chvilku a na jednom místě se po chvíli nudíte? Chcete si užít dovolenou s rodinou a zároveň zažít dobrodružství, volnost i pohodu? Půjčte si karavan, šlápněte na to a vydejte se prozkoumat okolí nádherného Lago di Garda nebo si vychutnávejte horskou krásu Dolomit....

EPU na dovolené najde zajímavá místa po celé republice

22. května 2024 v 07:46

Aplikace EPU na jednom místě sdružuje aktuální informace národních parků a chráněných krajinných oblastí. V současnosti si můžete vybrat z nabídky více než 170 výletů po celé České republice. U každé trasy je uvedena vzdálenost, celkové převýšení, krátký popis a předpokládaná...

Další články
Nahoru