Dnes Neděle - oblacno 11°C
Zítra Pondělí - polojasno 12°C
Neděle 19. 5. 2024
Svátek má Ivo
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražská kultura

innogy zve na talk shows s tvůrci filmů

Festivalovou atmosféru v Karlových Varech si užijete i v innogy Pointu na Mlýnské kolonádě. Zkuste si filmové kvízy, dabingové studio, přijďte na talk shows s tvůrci filmů, které koprodukovala innogy. Děti se mohou těšit na facepainting.

Ve dnech 1., 3. a 5. července budou vždy od 18:30 hodin připraveny recitály Ivany Korolové, Dashy a Igora Orozoviče.

Od soboty 1. 7. do pátku 7. 7. hledejte kešky a vyměňte je v innogy Pointu za vstupenky na večerní festivalovou projekci. innogy Point je otevřen od 10 do 19 hodin.

Pro více informací sledujte #kviffmoments, facebook innogycz, instagram innogy.cz.

Program:

1. 7.  14.00 hod. Úsvit – Matěj Chlupáček (režisér, producent), Maja Hamplová (producentka, castingová režisérka), Eliška Křenková (představitelka hlavní role) a Miro Šifra (scenárista)

2. 7.  16.45 hod. Úsvit – Matěj Chlupáček (režisér, producent), Maja Hamplová (producentka, castingová režisérka), Eliška Křenková (představitelka hlavní role) a Miro Šifra (scenárista) a Miloslav König (herec) nebo Milan Ondrík (herec).

3. 7.  14:00 hod. Lítá v tom – Tomáš Dianiška, režisér – filmový režijní debut, Tereza Dočkalová, herečka

5. 7.  14.00 hod. Děti Nagana – režisér, scénárista a producent Dan Pánek, za herce Tom Brenton, Johanka Racková a Štěpánka Fingerhutová, a Jiří Klenka, mistr zvuku

6.7.  15.00 hod. BUĎ CHLAP! Ondřej Sokol, Jakub Prachař, Michal Samir, režisér a Monika Schwarcz, producent

7. 7.  15.00 hod. BUĎ CHLAP! Jakub Prachař, Michal Samir, Monika Schwarcz, producent a Jakub Jenčík, herec

Recitály
Začátek je vždy od 18:30 hodin:
1. července – Ivana Korolová
3. července – Dasha
6. července – Igor Orozovič
Autor: Cen

Victoria Hanna a Omri Mor oživí dávné hebrejské písně

Dnes ve 12:54

Výrazné osobnosti jeruzalémské scény, zpěvačka Victoria Hanna a klavírní virtuóz Omri Mor, se ponoří k pramenům levantské hudby. 

Dudes & Barbies gallery hostí Andyho Franka

Dnes v 08:00

Výstava Andyho Franka se bude konat v prostorách Vnitroblocku od 24. května do 26 června. Již druhá autorova výstava v Praze bude největší v jeho dosavadní kariéře.

Praha 13: Výstava osmého ročníku Czech Nature Photo

Včera v 15:14

Přijďte se podívat na výstavu osmého ročníku Czech Nature Photo, která představuje nejlepší snímky přírody celého světa pořízené fotografy z České republiky a Slovenska. Fotografie ukazují unikátní krásu zvířat, rostlin a krajiny. Hlavním cílem soutěže je vzdělávat veřejnost a motivovat ji...

Výstava: Žijeme lidsky? Svaz československého díla 1914–1948, hnutí za reformu bydlení

Včera v 10:07

Název výstavy cituje dlouholetého předsedu Svazu architekta Pavla Janáka a vyjadřuje třicetileté úsilí o reformu bydlení. Proti měšťanským pseudohistorickým interiérům, jejichž produkce přetrvávala dlouho do třicátých let 20. století, Svaz usiloval o funkční, jednodušší, zdravější, levnější...

Galerie Na Věky: Bližní

Včera v 07:22

Nová výstava s názvem Bližní v Galerii Na Věky představí tvorbu současných mladých autorek, které reagují na téma mezilidských vztahů a pečování o ně. Naše rodina, přátelé a osoby nám blízké tvoří neodlučitelnou součást našeho života. Věnujeme však dostatek pozornosti a péče těm osobám, které nám...

Na vysočanské radnici uslyšíte Barokní perly

16. května 2024 v 10:26

Cyklus komorních koncertů na vysočanské radnici v Praze 9 pokračuje 23. května od 19 hodin. Kvarteto Musica Affecta představí Barokní perly.

Festival základních uměleckých škol ZUŠ Open

15. května 2024 v 08:44

Příští týden naplno vypukne celostátní festival základních uměleckých škol ZUŠ Open, který pod heslem ZUŠlechťujeme uměním nabídne od 23. května do 9. června 600 akcí. ZUŠ Open je v počtu účinkujících i rozsahem programu bezesporu největší kulturní událostí v České republice. ZUŠky vedle...

Královny, šlechtičny, měšťanky: kulturní aktivity žen ve středověku

15. května 2024 v 08:40

Od 17. května bude k vidění výstava Královny, šlechtičny, měšťanky: kulturní aktivity žen ve středověku.

Berlín - hlavní město vědkyň

14. května 2024 v 10:23

V prostorách rektorátu Univerzity Karlovy byla včera zahájena výstava Berlín – hlavní město vědkyň. Smyslem výstavního projektuje představit příběhy žen, které se navzdory překážkám staly úspěšnými vědkyněmi.

Výstava: Nové realismy

12. května 2024 v 17:41

Scény z kaváren, zachycení radosti, ale i odvrácené strany života ve městě i na venkově. Ženská emancipace, národnostní menšiny, móda a technologie. To vše ukazuje skrze malbu, sochu, fotografii, film i reklamu výstava Nové realismy v Galerii hl. m. Prahy.

Kreativní dílna v Galerii 9

12. května 2024 v 16:44

Dílna je určena pro všechny, tvoří se zde pro radost, zábavu, štěstí, harmonii, uklidnění. Za krátkou dobu můžete z obyčejných věcí vytvořit neobyčejné, na chvilku se odreagovat od denního shonu, a ještě si odnést vlastní umělecké dílo.

Brucknerova Třetí symfonie živě z Berlínské filharmonie

12. května 2024 v 07:55

Pražský Goethe-Institut poprvé nabídne živý přenos z Berlínské filharmonie: 18. května od 19 hodin si v sále institutu bude možné poslechnout Brucknerovu Třetí symfonii, a to v její původní podobě z roku 1873. Za pultem Berlínských filharmoniků bude stát François-Xavier Roth....

Další články
Nahoru