Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
ByznysKomerční sdělení

innogy zlevňuje elektřinu další skupině zákazníků

Ceny elektřiny pod stropem budou mít nově také zákazníci innogy se smlouvou na dobu neurčitou. Dodavatel přizná zákazníkům s produktem elektřina Standard speciální slevu, která jim sníží cenu komodity pod cenový strop stanovený vládou. Opatření platí pro tyto zákazníky zpětně od 1. března 2023 až do konce roku 2023 a týká se asi 50 tisíc zákazníků, kteří uzavřeli smlouvy s innogy na dobu neurčitou do konce roku 2022.

„Zákazníkům se smlouvami na dobu neurčitou jsme zastropovali ceny podle vládního nařízení 1. ledna. Od února platí speciální sleva pro odběratele plynu a nyní toto opatření zavádíme i pro odběratele elektřiny. Zákazníci nemusí o slevu nijak žádat, bude jim přiznána automaticky a uvidí ji ve svém ročním vyúčtování. Tam, kde je to rozumné, sami upravíme zákazníkům také zálohy za elektřinu,“ uvedl David Konvalina, ředitel innogy pro maloobchod a marketing.

Sleva u nejběžnějších tarifů D01d, D02d zajistí zákazníkům innogy úsporu zhruba 260 Kč/MWh (bez. DPH) pod současný vládní cenový strop. Cena tak bude 4 737 (bez DPH) a patří tak k nejnižším na trhu. Podrobnosti o přesné výši speciálních slev u jednotlivých tarifů jsou zákazníkům k dispozici na webu innogy.

Na podstropové ceny budou postupně přecházet také stávající zákazníci innogy, kterým budou v nejbližší době končit jejich fixované smlouvy z minulosti. Ceníky pro tyto produkty budou zveřejněny v následujících týdnech.


Autor: Cen

Společnost Pražské služby existuje už třicet let

18. února 2024 ve 21:08

Pražské služby slaví v letošním roce 30 let od založení. V hlavním městě je součástí svozu směsného i tříděného odpadu, údržby ulic i parků. Společnost nadále plánuje posilovat své postavení na trhu, snižovat negativní dopady na životní prostředí, edukovat veřejnost a zároveň pomáhat v předcházení...

Londýn je v kvalitě 5G připojení nejhorší metropolí Evropy, konstatuje studie

16. února 2024 ve 20:42

Londýn patří z hlediska kvality 5G připojení mezi nejhorší evropské metropole. Tak zní závěr šetření společnosti MedUX, která analyzovala celkovou uživatelskou zkušenost s pevnými a mobilními sítěmi v deseti velkých městech Evropy. Hlavní město Spojeného království propadlo hlavně proto, že je...

Kooperativa využívá řešení od Resistant AI

11. února 2024 v 17:41

Pojišťovna Kooperativa, druhá největší pojišťovna na českém trhu, zahájila spolupráci se společností Resistant AI, specialistou na prevenci finanční kriminality využívající umělou inteligenci a strojové učení. Kooperativa využívá technologii Document Forensics, k ověřování dokumentů předložených...

Tobias Sonndorfer jmenován místopředsedou představenstva VIG Re

7. února 2024 ve 14:41

Společnost VIG Re, zajišťovna skupiny Vienna Insurance Group, s potěšením oznamuje, že Tobias Sonndorfer byl jmenován místopředsedou představenstva s účinností od 1. února 2024. 

Změna výše dotace Nová zelená úsporám

5. února 2024 v 08:58

Od 15. února klesá dotace na fotovoltaiku. Při podpisu smlouvy do 9. února innogy garantuje vyplacení stávající dotace ve výši až 220 000 korun. Společnost o tom informovala na svém webu. 

Další články
Nahoru