Dnes Úterý - zatazeno 28°C
Zítra Středa - polojasno 19°C
Úterý 3. 10. 2023
Svátek má Bohumil
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
ByznysKomerční sdělení

innogy: pojistka na blbost vám zachrání peníze

Pojištění domácnosti často obsahuje i pojištění odpovědnosti, lidově nazývané také jako „pojistka na blbost“. Řada lidí takové pojištění podceňuje. Říká si, proč bych si měl něco takového platit, chovám se přece tak obezřetně, že se mi nic nemůže přihodit.

Pak ale stačí chvilka nepozornosti a může být zle. Proto je součástí innogy balíčku „3v1“ i pojištění odpovědnosti, a to s limitem 1,5 milionu nebo 2 miliony korun, podle zvolené varianty produktu.

Pojištění kryje škody, které způsobíte nejen vy, ale i vaše děti a všichni ostatní rodinní příslušníci žijící s vámi žijící, dokonce i včetně domácích mazlíčků.

„Hradíme vámi způsobenou újmu třetí osobě, na zdraví i majetku, a to téměř na celém území Evropy. Jste tedy stejně dobře chráněni jak doma, tak i na dovolené na horách či u moře,“ říká produktová manažerka Martina Mrkvičková.


Autor: TZ, red

Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Další články
Nahoru