Dnes Úterý - obcasny-dest 28°C
Zítra Středa - polojasno 18°C
Úterý 3. 10. 2023
Svátek má Bohumil
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
ByznysKomerční sdělení

innogy: pojištění domácnosti přináší klid a bezpečí

Požár, povodeň, únik vody nebo plynu, ale také krádež či vandalismus. To vše jsou rizika, která mohou ohrozit vaši domácnost a způsobit škody. innogy nově nabízí ochranu v podobě pojištění domácnosti prostřednictvím pojišťovny BNP Paribas Cardif. Platba probíhá automaticky v rámci záloh na dodávky elektřiny nebo plynu.

„Když zloděj přece jen ,navštíví‘ vaši domácnost, pojištění skutečně doceníte. Citovou hodnotu sice nahradit neumíme, ale uhradíme vám cenu odcizených věcí,“ říká produktová manažerka Martina Mrkvičková, která má pojištění na starosti.

Svoji domácnost můžete chránit za 7 Kč/den. Další podrobnosti naleznete na Pojištění innogy.


Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Další články
Nahoru