Dnes Středa - oblacno 22°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 17°C
Čtvrtek 21. 10. 2021
Svátek má Brigita
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
innogy: Kancelář na kolečkách
Foto: innogy

innogy: Kancelář na kolečkách

Do postižených obcí na jižní Moravě, kde tornádo řádilo nejvíce, se vydali zaměstnanci Hodonínského zákaznického centra innogy. Všechny čtyři nejpoškozenější obce navštívilo innogy zákaznické centrum na kolečkách. Svůj stan si rozbalili vždy blízko obecního úřadu, tak, aby se o akci dozvědělo co nejvíce místních. 

Cíl byl jasný. Pomoci občanům ve svízelné situaci, nabídnout slíbenou slevu od innogy a vyřešit cokoli v souvislosti s dodávkami obou komodit.

„Každý den jsme byly v jedné z těch čtyř obcí. Průměrně denně naši improvizovanou pobočku navštívilo kolem padesáti klientů,“ popsala situaci Jitka Veselá, vedoucí ZC Hodonín a Břeclav.

„Zhruba devadesát procent všech, kteří zatím do našeho stánku dorazili, se zajímalo o padesátiprocentní slevu od innogy, kterou od nás do konce roku mohou získat. Ostatní přišli řešit ukončení smluv, protože kvůli tornádu přišli o elektroměry či plynoměry a nemohou tedy komodity dále odebírat,“ doplnila Veselá.

Po zpracování zadaných požadavků plánuje Innogy druhé kolo návštěv.


Autor: TZ, red

Tesco vylepšilo v Praze službu online nákupy

19. října 2021 ve 23:09

V rámci online nakupování rozšiřuje Tesco závozové oblasti, doplňuje nabízený sortiment zboží a nově také nabízí doručení v den objednání. Služba je nyní k dispozici v hlavním městě.  

PVK obhájily certifikát protikorupčního managementu

15. října 2021 v 08:12

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) úspěšně prošly kontrolním auditem systému protikorupčního managementu AbMS dle ISO 37001 certifikovaného společností Bureau Veritas.

Ceny plynu od innogy se od listopadu upraví

14. října 2021 v 10:55

Největší tuzemský dodavatel plynu innogy Energie upraví od 20. listopadu ceny zemního plynu. Celková roční platba za dodávku plynu pro domácnosti a malé zákazníky se u základního produktu Standard zvýší v průměru o 10,6 procenta. Důvodem pro úpravu ceníků je aktuální dramatický růst ceny komodity...

V režimu dodavatele poslední instance přebírá innogy první zákazníky

13. října 2021 v 10:49

Od neděle 10. října přešli první odběratelé zemního plynu do režimu dodavatele poslední instance (DPI). Tuto povinnost, která garantuje spolehlivé dodávky zemního plynu pro domácnosti, bude zajišťovat v distribuční síti GasNet, s.r.o. společnost innogy Energie, s.r.o.

OSN volá po genderové rovnosti v oblasti digitálních technologií

11. října 2021 ve 20:02

Na světě žije bezmála miliarda mladých žen a dívek. Každá z nich má své sny a představy o budoucnosti, na rozdíl od mužských protějšků je však na této cestě čeká mnohem více překážek. K těm hlavním dlouhodobě patří nedostatečný přístup ke vzdělání a s rychlým nástupem digitalizace se zejména...

innogy eviduje velký zájem o převod energií

8. října 2021 v 07:50

Tisíce odběratelů energií po celém Česku aktuálně řeší akutní problém s dodávkami energií. Někteří jejich stávající dodavatelé jsou kvůli dramatickému růstu cen energií na velkoobchodních trzích v problémech a snaží se svých zákazníků buď zbavit, nebo je velmi rychle převést na výrazně dražší...

Na trh přichází limitovaná edice vína cava Codorníu

4. října 2021 v 06:25

Šumivé víno se hodí k jakémukoliv ročnímu období i události. Společnost Premier Wines & Spirits nyní přišla se speciální limitovanou edicí nápoje cava Codorníu Limited Edition Brut Reserva.

Další články
Nahoru