Dnes Sobota - oblacno 17°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 21°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
innogy je i letos mezi partnery filmového festivalu. Co chystá pro návštěvníky?
Stánek innogy point nebude chybět ani na letošním ročníku festivalu. Foto (2x): innogy

innogy je i letos mezi partnery filmového festivalu. Co chystá pro návštěvníky?

Na letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který se uskuteční od 1. do 9. července, se připravuje i společnost innogy, která je jedním z tradičních partnerů akce

innogy point u Mlýnské kolonády bude mít nabitý program. Připraveny jsou odpolední talk shows s tvůrci filmů koprodukovaných innogy (Tajemství staré bambitky 2, Srdce na dlani, Po čem muži touží 2, Grand Prix a Poslední závod).

„Připravíme opět dabingové studio, dobíjení mobilů a tabletů, po letech jsme obnovili jízdu zmrzlinového vozíku, zmrzlina bude pro děti a vlastníky festivalových pasů zdarma,“ sdělil mluvčí innogy Martin Chalupský.

„Letošní ročník je pro nás výjimečný především tím, že po pár letech můžeme pozvat naše zákazníky a partnery a sdílet s nimi opravdu naplno výsledky našeho dlouhodobého sponzoringového projektu innogy – energie českého filmu. Ani v období covidu naše podpora filmových projektů neustala a jejím výsledkem je koprodukce řady úspěšných filmů,“ pokračoval.

Za poslední tři roky koprodukovala společnost innogy 11 celovečerních filmů. „Právě o ně se nejrůznější formou budeme chtít podělit s návštěvníky Karlových Varů. Jedná se samozřejmě i o projekce našeho posledního velkého koprodukčního snímku Poslední závod. Tato povedená dobovka bude uvedena v sekci Horizonty,“ řekl Chalupský.

innogy-kv Znovu budou moci návštěvníci festivalu hledat kešky, tentokrát bude na jejich obalu motiv naší úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky 2.

Vždy od 18:30 hodin se chystají recitály, 3. července zazpívá Monika Absolonová. Na 5. července máme naplánováno vystoupení písničkáře Michala Horáka. Ve čtvrtek 7. července bude recitál Václava Noida Bárty, které mj. sloužil hudbu k druhé Bambitce.

Rikši innogy opět budou jezdit na trase Thermal-Pupp, zdarma tak urychlí přesun filmových fanoušků mezi jednotlivými kiny.

„Naše podpora konání karlovarského festivalu letos slaví 26. narozeniny. Bylo by to o rok více, v roce 2020 se však místo festivalu konala přehlídka filmů Tady Vary. Tu jsme rovněž jsme sponzorovali. Mnoho let také spolupracuje při realizaci Kina bez bariér. Je to náš společný projekt s pořadateli festivalu, který umožňuje hladký průběh účasti na festivalu filmovým fanouškům se sníženou mobilitou. Na středu 6. července společně chystáme u Mlýnské kolonády taneční show. Tančit budou ti, co chodí po svých, i ti, co se pohybují na vozíčku,“ řekl Chalupský. 


Autor: Hla

Nový cirkulární spot Sto•re v Holešovické tržnici představuje disrupci v nakupování

16. května 2024 ve 12:34

V nově otevřeném cirkulárním obchodě Sto•re je normální STOkrát REcyklovat. Podle jeho tří hlavních zakladatelek je přirozené nenakupovat pořád nové. Pražané tak mají možnost pořídit si kurátorovaný nábytek, opravenou elektroniku, nádobí, předměty běžné denní potřeby i zachráněné pokojové...

Projekt Biometan získal ocenění Sustainability Star

13. května 2024 v 10:43

Projekt „Biometan – Využití kalového plynu na ÚČOV Praha“, který realizovala společnost Česká voda – MEMSEP ze skupiny Veolia pro Pražskou vodohospodářskou společnost v roce 2023 sbírá ocenění za oceněním. V březnu byl projekt jmenován Vodohospodářskou stavbou roku v kategorii do 50 mil. Kč za...

Divadlo Gong nabízí své prostory k pronájmu

29. dubna 2024 v 09:13

Vysočanské Divadlo Gong – kulturní a vzdělávací společenské centrum Prahy 9 – je příspěvkovou organizaci deváté městské části. Nabízí návštěvníkům nejen představení divadelních souborů z Prahy a okolí, ale i hudební vystoupení různých žánrů včetně pravidelných jazzových...

Tesco spustilo kampaň Žijeme hokejem

27. dubna 2024 v 06:58

Tesco, oficiální sponzor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024, spouští očekávanou kampaň spojující svět hokeje se světem maloobchodu. Pod sloganem „Žijeme hokejem“ nabízí zákazníkům šanci stát se součástí velkého hokejového dobrodružství.  

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT si zvolila děkana

25. dubna 2024 v 06:17

Akademický senát Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT zvolil 23. dubna kandidáta na děkana FBMI. V tajném hlasování byl jednomyslně zvolen na funkční období 2024–2028 staronový děkan FBMI prof. MUDr. Jozef Rosina, Ph.D., MBA.

Další články
Nahoru