Dnes Pondělí - zatazeno 4°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 3°C
Pondělí 5. 12. 2022
Svátek má Jitka
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
innogy je i letos mezi partnery filmového festivalu. Co chystá pro návštěvníky?
Stánek innogy point nebude chybět ani na letošním ročníku festivalu. Foto (2x): innogy

innogy je i letos mezi partnery filmového festivalu. Co chystá pro návštěvníky?

Na letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který se uskuteční od 1. do 9. července, se připravuje i společnost innogy, která je jedním z tradičních partnerů akce

innogy point u Mlýnské kolonády bude mít nabitý program. Připraveny jsou odpolední talk shows s tvůrci filmů koprodukovaných innogy (Tajemství staré bambitky 2, Srdce na dlani, Po čem muži touží 2, Grand Prix a Poslední závod).

„Připravíme opět dabingové studio, dobíjení mobilů a tabletů, po letech jsme obnovili jízdu zmrzlinového vozíku, zmrzlina bude pro děti a vlastníky festivalových pasů zdarma,“ sdělil mluvčí innogy Martin Chalupský.

„Letošní ročník je pro nás výjimečný především tím, že po pár letech můžeme pozvat naše zákazníky a partnery a sdílet s nimi opravdu naplno výsledky našeho dlouhodobého sponzoringového projektu innogy – energie českého filmu. Ani v období covidu naše podpora filmových projektů neustala a jejím výsledkem je koprodukce řady úspěšných filmů,“ pokračoval.

Za poslední tři roky koprodukovala společnost innogy 11 celovečerních filmů. „Právě o ně se nejrůznější formou budeme chtít podělit s návštěvníky Karlových Varů. Jedná se samozřejmě i o projekce našeho posledního velkého koprodukčního snímku Poslední závod. Tato povedená dobovka bude uvedena v sekci Horizonty,“ řekl Chalupský.

innogy-kv Znovu budou moci návštěvníci festivalu hledat kešky, tentokrát bude na jejich obalu motiv naší úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky 2.

Vždy od 18:30 hodin se chystají recitály, 3. července zazpívá Monika Absolonová. Na 5. července máme naplánováno vystoupení písničkáře Michala Horáka. Ve čtvrtek 7. července bude recitál Václava Noida Bárty, které mj. sloužil hudbu k druhé Bambitce.

Rikši innogy opět budou jezdit na trase Thermal-Pupp, zdarma tak urychlí přesun filmových fanoušků mezi jednotlivými kiny.

„Naše podpora konání karlovarského festivalu letos slaví 26. narozeniny. Bylo by to o rok více, v roce 2020 se však místo festivalu konala přehlídka filmů Tady Vary. Tu jsme rovněž jsme sponzorovali. Mnoho let také spolupracuje při realizaci Kina bez bariér. Je to náš společný projekt s pořadateli festivalu, který umožňuje hladký průběh účasti na festivalu filmovým fanouškům se sníženou mobilitou. Na středu 6. července společně chystáme u Mlýnské kolonády taneční show. Tančit budou ti, co chodí po svých, i ti, co se pohybují na vozíčku,“ řekl Chalupský. 


Autor: Hla

Technologie hlavního města Prahy získala licenci pro obchod s energiemi

24. listopadu 2022 ve 12:49

Energetický regulační úřad udělil městské společnosti Technologie hlavního města Prahy (THMP) na dobu 5 let licenci pro obchod s elektřinou a plynem. Primární motivací THMP stát se licencovaným obchodníkem je stabilní zajištění energií pro veřejné osvětlení a pro další technologické celky, které...

Vyzkoušejte si obory budoucnosti na VŠCHT

22. listopadu 2022 v 06:36

Chemická kybernetika, biochemie a mikrobiologie, environmentální analýza či vodíkové technologie a nanomateriály. Vysoká škola chemicko-technologická v Praze pořádá 25. a 26. listopadu dny otevřených dveří, na nichž představí zájemcům široké spektrum studijních programů budoucnosti. Kromě toho...

Společnost innogy uspořádala podzimní sbírku pro Armádu spásy

21. listopadu 2022 v 07:57

Vždy, když vyhlásíme v innogy sbírku, víme, že toho bude hodně. Ale letošní podzimní sbírka pro Armáda spásy předčila naše očekávání. Předali jsme zástupcům Armády spásy v Moravskoslezském kraji skutečně pořádnou nálož krabic a pomoci tak potřebným. Teplé oblečení, deky a spacáky pro klienty bez...

Na ČVUT bude možné studovat kvantovou informatiku

14. listopadu 2022 v 07:46

Kvantová informatika je nový magisterský studijní program, který od akademického roku 2024/25 nabídne studentům ČVUT v Praze. Jedná se o celoškolský magisterský program cílený na nejmodernější trendy v informatice. Pro zajištění výuky budou také vybudovány Laboratoře kvantové komunikace a...

Společnost innogy provádí servis plynových kotlů, hlídá termíny dalších prohlídek

12. listopadu 2022 ve 20:49

Společnost innogy nabízí zákazníkům péči o plynový kotel. Servis provádějí zkušení technici, kteří mají všechna potřebná oprávnění. Důkladná prohlídka trvá alespoň 60 minut. 

V říjnu bylo vyhlášeno 49 firemních bankrotů, nejméně za tento rok

11. listopadu 2022 v 11:36

V říjnu bylo v České republice vyhlášeno 49 bankrotů obchodních společností, 381 bankrotů fyzických osob podnikatelů a 958 osobních bankrotů. Zároveň bylo podáno 77 návrhů na bankrot obchodních společností, 360 návrhů na bankrot fyzických osob podnikatelů a 978 návrhů na osobní...

Tipy, jak ušetřit nějakou tu kačku za energie

9. listopadu 2022 v 19:21

Společnost innogy zveřejnila praktické rady, jak lze ušetřit za energie. Jsou mezi nimi známé zásady, ale i postupy, které nás třeba nenapadnou, a přitom lze díky nim snížit náklady za energie. 

Jak technologie ovlivňují lidskou společnost, zkoumají na ČVUT

9. listopadu 2022 v 09:14

Jakou historickou roli hrají technologie ve formování společnosti? Na tuto otázku se bude snažit odpovědět 13. listopadu konference Technologie ve společnosti. Hlavním řečníkem bude Iain Standen, CEO organizace Bletchley Park Trust, kde během druhé světové války Alan Turing a kolegové dešifrovali...

innogy: Desatero pro efektivní a úsporné vaření

6. listopadu 2022 ve 14:08

Energeticky náročným místem každé domácnosti je kromě topení i kuchyně. Stačí přitom málo, abyste dosáhli významných úspor elektřiny, plynu a vody. Společnost innogy zveřejnila praktické rady, jak lze v kuchyni ušetřit.

PVK se připojily k akci Milostivé léto II

5. listopadu 2022 v 09:02

Společnost Pražské vodovody a kanalizace se dobrovolně připojila k celospolečenské akci Milostivé léto. Umožňuje tím svým odběratelům – fyzickým osobám, do 31. prosince úhradu jejich dlouhodobě neuhrazených pohledávek bez jakýchkoliv dodatečných sankčních poplatků.

Další články
Nahoru