Dnes Sobota - prehanky-dest 24°C
Zítra Neděle - skorojasno 29°C
Sobota 25. 6. 2022
Svátek má Ivan
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
innogy je i letos mezi partnery filmového festivalu. Co chystá pro návštěvníky?
Stánek innogy point nebude chybět ani na letošním ročníku festivalu. Foto (2x): innogy

innogy je i letos mezi partnery filmového festivalu. Co chystá pro návštěvníky?

Na letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který se uskuteční od 1. do 9. července, se připravuje i společnost innogy, která je jedním z tradičních partnerů akce

innogy point u Mlýnské kolonády bude mít nabitý program. Připraveny jsou odpolední talk shows s tvůrci filmů koprodukovaných innogy (Tajemství staré bambitky 2, Srdce na dlani, Po čem muži touží 2, Grand Prix a Poslední závod).

„Připravíme opět dabingové studio, dobíjení mobilů a tabletů, po letech jsme obnovili jízdu zmrzlinového vozíku, zmrzlina bude pro děti a vlastníky festivalových pasů zdarma,“ sdělil mluvčí innogy Martin Chalupský.

„Letošní ročník je pro nás výjimečný především tím, že po pár letech můžeme pozvat naše zákazníky a partnery a sdílet s nimi opravdu naplno výsledky našeho dlouhodobého sponzoringového projektu innogy – energie českého filmu. Ani v období covidu naše podpora filmových projektů neustala a jejím výsledkem je koprodukce řady úspěšných filmů,“ pokračoval.

Za poslední tři roky koprodukovala společnost innogy 11 celovečerních filmů. „Právě o ně se nejrůznější formou budeme chtít podělit s návštěvníky Karlových Varů. Jedná se samozřejmě i o projekce našeho posledního velkého koprodukčního snímku Poslední závod. Tato povedená dobovka bude uvedena v sekci Horizonty,“ řekl Chalupský.

innogy-kv Znovu budou moci návštěvníci festivalu hledat kešky, tentokrát bude na jejich obalu motiv naší úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky 2.

Vždy od 18:30 hodin se chystají recitály, 3. července zazpívá Monika Absolonová. Na 5. července máme naplánováno vystoupení písničkáře Michala Horáka. Ve čtvrtek 7. července bude recitál Václava Noida Bárty, které mj. sloužil hudbu k druhé Bambitce.

Rikši innogy opět budou jezdit na trase Thermal-Pupp, zdarma tak urychlí přesun filmových fanoušků mezi jednotlivými kiny.

„Naše podpora konání karlovarského festivalu letos slaví 26. narozeniny. Bylo by to o rok více, v roce 2020 se však místo festivalu konala přehlídka filmů Tady Vary. Tu jsme rovněž jsme sponzorovali. Mnoho let také spolupracuje při realizaci Kina bez bariér. Je to náš společný projekt s pořadateli festivalu, který umožňuje hladký průběh účasti na festivalu filmovým fanouškům se sníženou mobilitou. Na středu 6. července společně chystáme u Mlýnské kolonády taneční show. Tančit budou ti, co chodí po svých, i ti, co se pohybují na vozíčku,“ řekl Chalupský. 


Autor: Hla

EY Světovým podnikatelem roku 2022 se stal Gaston Taratuta z Argentiny

10. června 2022 v 19:44

Vítězem letošního světového finále soutěže EY Podnikatel roku byl na slavnostním ceremoniálu v monackém Salle des Étoiles vyhlášen Gaston Taratuta, zakladatel a generální ředitel argentinské společnosti Aleph Group, Inc. Soutěže se zúčastnilo více než 350 podnikatelů, Gaston Taratuta byl vybrán...

Skanska spouští prodej vysočanského bytového domu Alfred

6. června 2022 v 07:54

Společnost Skanska zahajuje prodej bytů v dalším domě druhé etapy projektu čtvrť Emila Kolbena. Bytový dům Alfred vyroste na 11 tisících m2 a nabídne 179 bytových jednotek. Výstavba začne ke konci letošního roku a její dokončení se předpokládá v roce 2025. 

Téměř tři čtvrtiny sporů se zahraničními prodejci loni vyřešilo ESC

30. května 2022 v 11:40

Čeští spotřebitelé se loni dočkali výrazné pomoci od Evropského spotřebitelského centra (ESC). Jeho právníci úspěšně vyřešili 72 procent jejich sporů s podnikateli z jiných zemí Evropské unie, Norska, Islandu a Velké Británie, a to hlavně v oblasti nákupů přes internet. Nejvyšší mimosoudně...

Konference ve Slovanském domě se zaměřila na digitalizaci a kryptoměny

24. května 2022 v 11:44

Jaký vliv a dopady má digitalizace na vzdělání, životní prostředí a platební systémy? Světoví experti a osobnosti na oblasti informačních technologií, bankovnictví i umění o tématu diskutovali na prestižní mezinárodní konferenci o digitalizaci a kryptoměnách – Platon Life Global Digital Ecosystem...

V dubnu vzniklo 2256 společností, nejméně od září loňského roku

24. května 2022 v 10:34

V dubnu vzniklo v České republice 2 256 obchodních společností, což je o 329 méně než v březnu a zároveň nejméně od září minulého roku. Zároveň v dubnu zaniklo 990 společností, o 123 méně než v březnu a nejméně od října 2017. V Česku tak minulý měsíc přibylo 1 266 obchodních společností. Vyplývá...

Další články
Nahoru