dnes
Úterý - jasno
27°C
zítra
Středa - jasno
29°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
30°C
Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty
Volby 2018Komerční sdělení
Vchod do informačního centra je z Masarykova nábřeží. Foto: JP

Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty

Koalice Spojené síly pro Prahu, kterou tvoří TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla, dnes otevřela v Galerii Mánes na Masarykově nábřeží informační centrum, ve kterém se bude až do říjnových voleb konat série veřejných debat na různá témata.

 „Je to centrum, kde se bude debatovat. Když nám budou chtít občané sdělit názory a přání, co zlepšit v Praze, budeme rádi, když nám sem přijdou to říci. Je to místo pro setkávání politiků s občany. Chceme zde lidem vysvětlovat svůj program a slyšet od nich, co by chtěli v Praze zlepšit,“ uvedl při slavnostním otevření centra lídr kandidátky koalice Spojené síly pro Prahu a kandidát na primátora Jiří Pospíšil (TOP 09).

„Chceme se zde věnovat věcem, které se týkají rozvoje Prahy. Dopravy, bydlení a dalších oblastí. Budou tu diskuse a kulaté stoly, ale lidé se sem mohou stavit i kdykoli během dne a vzít si informační materiály o našem programu," uvedla dvojka kandidátky Jana Kordová Marvanová (STAN).

„Jsem rád, že vzniklo toto kontaktní místo pro Pražany. Věřím, že témata diskusí občany zaujmou,“ řekl pražský radní Jan Wolf (KDU-ČSL), který je číslem 4 na kandidátce Spojených sil pro Prahu.

informacni-centrum-manes


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru