dnes
Pátek - skorojasno
19°C
zítra
Sobota - jasno
16°C
pozítří
Neděle - skorojasno
14°C
Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty
Volby 2018Komerční sdělení
Vchod do informačního centra je z Masarykova nábřeží. Foto: JP

Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty

Koalice Spojené síly pro Prahu, kterou tvoří TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla, dnes otevřela v Galerii Mánes na Masarykově nábřeží informační centrum, ve kterém se bude až do říjnových voleb konat série veřejných debat na různá témata.

 „Je to centrum, kde se bude debatovat. Když nám budou chtít občané sdělit názory a přání, co zlepšit v Praze, budeme rádi, když nám sem přijdou to říci. Je to místo pro setkávání politiků s občany. Chceme zde lidem vysvětlovat svůj program a slyšet od nich, co by chtěli v Praze zlepšit,“ uvedl při slavnostním otevření centra lídr kandidátky koalice Spojené síly pro Prahu a kandidát na primátora Jiří Pospíšil (TOP 09).

„Chceme se zde věnovat věcem, které se týkají rozvoje Prahy. Dopravy, bydlení a dalších oblastí. Budou tu diskuse a kulaté stoly, ale lidé se sem mohou stavit i kdykoli během dne a vzít si informační materiály o našem programu," uvedla dvojka kandidátky Jana Kordová Marvanová (STAN).

„Jsem rád, že vzniklo toto kontaktní místo pro Pražany. Věřím, že témata diskusí občany zaujmou,“ řekl pražský radní Jan Wolf (KDU-ČSL), který je číslem 4 na kandidátce Spojených sil pro Prahu.

informacni-centrum-manes


Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

V Praze 2 vznikla silná koalice, je přesvědčena starostka Černochová

13. října 2018 v 08:19

 „V komunálních volbách 5. a 6. října 2018 dali voliči v městské části Praha 2 najevo spokojenost s dlouhodobou politikou radnice. Občanská demokratická strana vyhrála s výrazným náskokem – dostala 32,34 % hlasů, tomu odpovídá zisk 13 mandátů. Výsledkem povolebního jednaní je rozšíření koalice...

Další články
Nahoru