Dnes Pátek - polojasno 4°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 6°C
Pátek 28. 1. 2022
Svátek má Otýlie
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
iMUCHA Show má v Dubaji předvoj. Šátky si oblíbila i Lucie Bílá
Foto: iMUCHA

iMUCHA Show má v Dubaji předvoj. Šátky si oblíbila i Lucie Bílá

Unikátní projekt iMUCHA má již nyní své zastoupení na EXPO v Dubaji. Kromě velkolepé mezinárodní iMUCHA Show, která bude uvedena na této světové výstavě v rámci českého pavilonu na jaře roku 2022, se s projektem mohou návštěvníci již nyní v Dubaji seznámit.

„Od zahájení EXPO si mohou zájemci v Dubaji koupit šátky z limitované edice, která byla přichystána speciálně u příležitosti projektu iMUCHA. O šátky z přírodního hedvábí s motivy díla secesního mistra je velký zájem. Kupující oceňují zejména jejich kvalitu, kdy jsou při jejich výrobě používány nejmodernější technologie, aby bylo docíleno maximální věrnosti originálu Muchova díla,“ říká Richard Fuxa, jeden z producentů projektu. 

Lucie Bílá tváří projektu
Ostatně o líbivosti šátků, které vynikají vkusným designem a nejvyšší kvalitou zpracování, svědčí i fakt, že si je i Lucie Bílá oblíbila natolik, že jim propůjčila svou tvář v nejnovější reklamní kampani.

„Muchovské šátky mě okouzlily svým unikátním designem, pestrou škálou motivů a příjemným materiálem. Vnímám je jako vhodný módní doplněk pro ženy, které mají v oblibě originální a kvalitní kousky,“ říká Lucie Bílá.

Ještě před uvedením v Dubaji bude mít iMUCHA Show světovou premiéru 16. února 2022 v O2 Universum. Nyní se mohou milovníci secese Muchovým dílem potěšit v pražském Obecním domě, kde se koná výstava iMUCHA.

Projekt iMUCHA zahrnuje tři části, kromě show a výstavy nejrozsáhlejší sbírky díla Alfonse Muchy nabídne také multimediální výstavu. Za projektem stojí trojice producentů – Richard Fuxa, Michal Dvořák a Igor Rattaj.

Aktuální informace o projektovém dění najdete na facebook.com/imuchaprojectAutor: TZ, red
Další články
Nahoru