Dnes Čtvrtek - prehanky-dest 20°C
Zítra Pátek - bourky 20°C
Čtvrtek 18. 8. 2022
Svátek má Helena
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
iMUCHA Show má v Dubaji předvoj. Šátky si oblíbila i Lucie Bílá
Foto: iMUCHA

iMUCHA Show má v Dubaji předvoj. Šátky si oblíbila i Lucie Bílá

Unikátní projekt iMUCHA má již nyní své zastoupení na EXPO v Dubaji. Kromě velkolepé mezinárodní iMUCHA Show, která bude uvedena na této světové výstavě v rámci českého pavilonu na jaře roku 2022, se s projektem mohou návštěvníci již nyní v Dubaji seznámit.

„Od zahájení EXPO si mohou zájemci v Dubaji koupit šátky z limitované edice, která byla přichystána speciálně u příležitosti projektu iMUCHA. O šátky z přírodního hedvábí s motivy díla secesního mistra je velký zájem. Kupující oceňují zejména jejich kvalitu, kdy jsou při jejich výrobě používány nejmodernější technologie, aby bylo docíleno maximální věrnosti originálu Muchova díla,“ říká Richard Fuxa, jeden z producentů projektu. 

Lucie Bílá tváří projektu
Ostatně o líbivosti šátků, které vynikají vkusným designem a nejvyšší kvalitou zpracování, svědčí i fakt, že si je i Lucie Bílá oblíbila natolik, že jim propůjčila svou tvář v nejnovější reklamní kampani.

„Muchovské šátky mě okouzlily svým unikátním designem, pestrou škálou motivů a příjemným materiálem. Vnímám je jako vhodný módní doplněk pro ženy, které mají v oblibě originální a kvalitní kousky,“ říká Lucie Bílá.

Ještě před uvedením v Dubaji bude mít iMUCHA Show světovou premiéru 16. února 2022 v O2 Universum. Nyní se mohou milovníci secese Muchovým dílem potěšit v pražském Obecním domě, kde se koná výstava iMUCHA.

Projekt iMUCHA zahrnuje tři části, kromě show a výstavy nejrozsáhlejší sbírky díla Alfonse Muchy nabídne také multimediální výstavu. Za projektem stojí trojice producentů – Richard Fuxa, Michal Dvořák a Igor Rattaj.

Aktuální informace o projektovém dění najdete na facebook.com/imuchaprojectAutor: TZ, red

Chcete zhubnout? Zkoušeli jste vlákninu?

Včera v 11:42

Léto je v plném proudu, nejeden z nás se zděsil, když se měl svléknout do plavek. V kalhotách a svetru se to nezdá, ale nějaké to kilo navíc prostě máme. Poznáváte se v tom? Vyzkoušeli jste už celou řadu zaručených diet, ale kila ne a ne zmizet? Jděte na to chytře a zkuste...

Praha 11: Týden otevřených kroužků

8. srpna 2022 v 15:24

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. Již nyní si ale můžete vybírat z nabídky kroužků v KC Zahrada v Praze 11, které jsou určeny dětem i dospělým. Od pondělí 5. září začíná Týden otevřených kroužků, kdy můžete vyzkoušel ukázkové lekce zdarma.

Nejen ruce a nohy, nahradit lze i jiné části těla. Nejnáročnější je docílit správného statického pohledu, říká anaplastoložka Allison Vestová

27. července 2022 v 10:38

Dnešní medicína dokáže zázraky takřka na počkání. Vděčíme za to vývoji vědy a techniky, ale především umu skutečných odborníků v medicínské oblasti. Řadí se k nim také anaplastoložka Allison Vestová. Ta se zabývá výrobou a následnou aplikací umělých protéz méně tradičních částí lidského těla,...

PVK: Teploty stoupají, voda v bazénu si zaslouží kontrolu

21. července 2022 v 09:42

Horké léto právě vrcholí a teploty v těchto dnech i metropoli přesahují třicet stupňů celsia. To vše vybízí ke koupání v přírodních zdrojích i v domácích bazénech. Proto Pražské vodovody a kanalizace doporučují majitelům soukromých bazénů pravidelnou...

Další články
Nahoru