dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský život

IMPRO LIVE! pracujte s pozitivní energií

IMPRO INSTITUT přichystal nový model IMPRO LIVE!, který uvede k životu 22. května ve 20:00 v Impact Hub v Praze na Smíchově. Hlavním argumentem pro návštěvu tohoto workshopu je nalezení způsobů získávání energie pro zvládání úkolů v osobním i pracovním životě. 

Martin Vasquez je absolventem pražské DAMU a Divadelní fakulty JAMU v Brně. Je zakladatelem České improvizační ligy a improvizačního divadla JUST! IMPRO, se kterým pravidelně vystupuje ve Švandově divadle v Praze. Od roku 2006 účinkuje v pořadech Slam Poetry a v televizní stand-up comedy show Na stojáka natáčené živě pro Českou televizi a televizní kanál HBO. V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem Impro institut, které připravuje kurzy a workshopy pro korporátní klientelu i veřejnost. V letošním roce vydal ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA svou knihu s názvem „Buďte mistry improvizace“.

„IMPRO LIVE! bude zaměřeno na techniky efektivního hospodaření s vlastní pozitivní energií a objevování jejích bezedných zdrojů v nitru každého z nás. To je vzhledem k pracovnímu vytížení a  volnočasovým aktivitám mnohem důležitější než organizace času. I když jste dokonale časově organizovaní, nemusíte vždy nalézt dostatek energie pro splnění úkolů, které jste si dali,“ tvrdí Martin Vasquez, lektor improvizačních dovedností v IMPRO INSTITUTU.

Vztah mezi pozitivní energií a fyziologickými reakcemi si budou moci návštěvníci během IMPRO LIVE! vyzkoušet na vlastní kůži.

Kromě dobře naladěných lidí vás v příjemném prostředí HUBu na Smíchově čeká i ochutnávka dobrého jídla a pití.

Kapacita omezena, nutná rezervace! Rezervace a předprodej na emailu info@improinstitut.cz. Vstupné 250 Kč v předprodeji do 20.5.2014 / 300,– na místě. Studenti SŠ, VŠ a Školy improvizace, vojsko a důchodci 150,– v předprodeji / 200,– na místě.


Další články
Nahoru