dnes
Neděle - jasno
1°C
zítra
Pondělí - snih
0°C
pozítří
Úterý - skorojasno
3°C
Pražský sport

I takto může vyvrcholit hádka řidičů. Mrazí z faktu, co u sebe někdo v autě vozí

Konflikt několika osob řešili ve středu večer strážníci z Prahy 15 v Černokostelecké ulici. Jeden z mužů měl v ruce teleskopický obušek a druhý dokonce krátkou pistoli.

Strážníci si při běžné kontrolní činnosti všimli dvou aut zaparkovaných u krajnice, u kterých docházelo k potyčce několika lidí.

Když hlídka dorazila na místo, všimla si, že jeden z mužů má v ruce teleskopický obušek a další pistoli. Strážníci proto použili hrozbu namířenou služební zbraní a oba muže odzbrojili.

„Hlídka je následně omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a přiložila jim služební pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Při odebrání zbraní strážníci zjistili, že se jednalo o plynovou pistoli. Na místě si celou věc k dalšímu šetření převzala přivolaná hlídka Policie ČR.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru