dnes
Neděle - skorojasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Letní Praha

I. pražský PROHIBIFEST v sobotu

I. pražský PROHIBIFEST, netradiční celodenní recesní akce, která se bude konat 14. září od 10. hodin v celém novém areálu Panské zahrady v Praze 10 – Dubči, jako připomenutí prvního výročí vyhlášení prohibice v České republice - pro většinu z nás nepochopitelné situace, kterou jsme do 14. září loňského roku znali pouze ze zahraničních filmů a která by se určitě neměla v budoucnosti nikdy opakovat.

Při této akci by organizátoři rádi lehkou formou připomněli důsledky nerozvážné konzumace alkoholických nápojů neznámého původu a nasměrovali návštěvníky všech věkových kategorií k životně důležité myšlence – „PIJME S ROZUMEM“ a to samozřejmě  i nápoje nealkoholické. Z tohoto důvodu jsme oslovili známé i méně známé výrobce a dodavatele alkoholických i nealkoholických nápojů, abychom jim umožnili prezentovat své produkty.

Zároveň chce festival návštěvníkům nabídnout širokou škálu rozmanité zábavy a odpočinku v průběhu celého dne. Připraven je kulturní program, živá koncertní vystoupení, atrakce pro děti, soutěže a mnoho dalšího. Součástí PROHIBIFESTU bude rozmanitý stánkový prodej s občerstvením, nápoji, suvenýry.

Cílem organizátorů je založit každoroční tradici spojenou s datem vyhlášení prohibice a zároveň dát lidem možnost prožít nevšední den.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru