dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražský sport

Hyundai Czech Fan Park: Víkendová osmifinálová dramata mistrovství Evropy

Navzdory vyřazení českých fotbalových reprezentantů v základní skupině mistrovství Evropy ve Francii, Hyundai Czech Fan Park ve Žlutých lázních v pražském Podolí nekončí. Naopak – až do konce šampionátu zde budou probíhat velkoplošné projekce všech zbývajících střetnutí turnaje a fanoušci si zde mohou užít také bohatý doprovodný program i nejrůznější sportovní či dovednostní aktivity.

V průběhu úvodních třinácti dnů mistrovství Evropy navštívilo jedinou oficiální fotbalovou fanzónu v České republice bezmála 50 000 příznivců. Rekordní návštěva 11 000 diváků fandila českému týmu v rozhodujícím duelu o postup do osmifinále s Tureckem.

V sobotu 25., v neděli 26. i v pondělí 27. června se na všech třech velkoplošných obrazovkách uskuteční projekce všech osmifinálových duelů.

V sobotu se fanzóna otevře ve 12 hodin. Vysílat se budou tři duely: Švýcarsko – Polsko (15 h), Wales – Severní Irsko (18 h) a Chorvatsko – Portugalsko (21 h). O dobrou náladu se postarají moderátor Tomáš Zástěra společně s bavičem a hercem Danielem Čechem, známým z pořadu Na stojáka.

V neděli se začíná také v pravé poledne a příznivce čeká další třízápasová porce: Francie – Irsko (15 h), Německo – Slovensko (18 h) a Maďarsko – Belgie (21 h). Daniela Čecha tentokrát doprovodí vyhlášený beatboxer Nasty.

V pondělí se vstup do fanzóny otevře v 15 hodin a fanoušci uvidí zbývající dvě střetnutí osmifinále: Itálie – Španělsko (18 h) a Anglie – Island (21 h). V akci na hlavním pódiu budou opět Daniel Čech s Nastym.

Hyundai Czech Fan Park je otevřený pouze v hracích dnech evropského šampionátu. Ve dnech volna nejsou v provozu ani jednotlivé zábavné aktivity. Po odehraném osmifinálovém pořadu se sem fanoušci vrátí na úvodní čtvrtfinále 30. června.

Více informací na: www.hyundaifanpark.cz


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru