dnes
Pátek - obcasny-dest
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Hysterko, já nikomu nic neudělal! Expartner hystericky řval na ženu s napuchlým obličejem

Ve čtvrtek večer přiběhla ke vstupu do budovy Obvodního ředitelství Městské policie Praha 14 žena a pokoušela se zazvonit na dozorčí službu. V tom jí ovšem bránil neznámý muž.

Když dozorčí použil interkom, uslyšel plačící ženu, jak muže prosí, aby ji nechal být. Strážník ji okamžitě vpustil do budovy. Muž však ženu dál doprovázel a vykřikoval, že je „hysterka" a že nikomu nic neudělal.

Strážník ženu poté odvedl do instruktážní místnosti. Ta neustále plakala a říkala, že jí bývalý přítel napadl. Protože byla silně rozrušená, měla napuchlý obličej, strážník na místo přivolal záchranku.

Další pracovník dozorčí služby podezřelého muže ztotožnil a vyzval ho, aby zůstal na místě do příjezdu hlídky Policie ČR. Muž se však pokusil z místa utéct, strážníci ho proto omezili na osobní svobodě. Celou věc si následně převzala Policie ČR k dalšímu šetření. Žena skončila v péči záchranářů.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru