dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Letní PrahaVíkendové tipy

Hvězdný bazar: Zasportujte si dnes s vozíčkáři

Charitativní projekt Hvězdný bazar ve spolupráci s kulturním centrem Containall chystají na Malé Straně akci na podporu mladých vozíčkářů, kteří nevnímají svůj handicap jako překážku.   

Dnes od 15 hodin se koná ve venkovních prostorách sezónního kulturního centra Containall akce pro širokou veřejnost, na které se představí prodejci Hvězdného bazaru. Lidé si zde mohou vyslechnout příběhy mladých lidí, kteří po úraze míchy skončili na vozíku, ale nevzdali to a opět se snaží „postavit se na vlastní nohy“.

Hvězdný bazar je originální charitativní sekáč, který zároveň slouží jako tréninkové pracoviště pro vozíčkáře. Nabízí kvalitní a značkové oblečení z druhé ruky od všech, kteří chtějí pomoci, včetně řady známých osobností.

Prodává také věci s vlastním originálním designem, jako trička, tašky a čokolády. Část sortimentu bude k mání i během nedělního odpoledne v Containallu.  

Každý návštěvník může přinést a darovat věci ze svého šatníku, které již nevyužije a druhé potěší, a podpořit tak činnost Hvězdného bazaru.

Těšit se může také na občerstvení a hudbu, kterou zajistí DJ.

Během dne budete mít příležitost vyslechnout přednášku Tomáše Pika na téma, které je ve společnosti ještě stále docela tabu – sexualita vozíčkářů.

Více info ZDE.


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru