Dnes Pátek - polojasno 29°C
Zítra Sobota - oblacno 28°C
Pátek 19. 7. 2024
Svátek má Čeněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Hvězda akčních filmů Jean-Claude van Damme se chystá do Prahy
7 listopad
Setkání
Jean-Claude van Damme. Foto: U.S. Air Force photo/Robbin Cresswell - Wikimedia Commons

Hvězda akčních filmů Jean-Claude van Damme se chystá do Prahy

7. 11. 2023
Agentura VDN Promo pořádá po Miku Tysonovi a Tysonu Furym další velkolepý event pod hlavičkou série Noc s legendou. Tentokrát osobně dorazí Jean-Claude van Damme, jeden z nejslavnějších akčních filmových hrdinů všech dob. Ten do Prahy sice už v minulosti zavítal, tentokrát to ale bude vůbec poprvé, kdy se fanoušci budou moci se svým idolem plánovaně potkat. Akce se koná 7. listopadu v holešovickém klubu SaSaZu. 

„Chtěli jsme navázat na naše úspěšné večery Noc s legendou a s manželkou jsme si říkali, že tentokrát bychom chtěli nějakého hollywoodského herce. Když se naskytla šance získat tak velkou hvězdu, šli jsme do toho. Jean-Claude van Damme je světovou superstar se skvělým příběhem, který do našeho večera přesně zapadá,“ uvedl promotér VDN Promo Petr Větrovský.

Další z večerů Noc s legendou se uskuteční 7. listopadu v klubu SaSaZu v Holešovické tržnici. Jean-Claude van Damme tam odvypráví svůj pestrý příběh, který začal karatistickou kariérou v Belgii.

Poté, co dosáhl mezinárodního úspěchu, se rozhodl, že se stane hercem v akčních filmech a odcestoval do Ameriky. Tam však jeho kariéra zpočátku pořádně drhla. Nikdo o něj neměl zájem, musel se po dlouhou dobu živit jako prodavač pizzy.

Jednoho dne potkal slavného producenta akčních filmů Menachema Golana a předvedl mu svou pověstnou karatistickou otočku. Producent pookřál a obyčejného prodavače pizzy pozval přece jen na schůzku. Po sedmihodinovém čekání před jeho kanceláří dostal mladý Jean-Claude van Damme scénář k filmu Krvavý sport (Bloodsport).

Více o těchto strastiplných začátcích i následné veleúspěšné kariéře se návštěvníci večera dozví přímo z úst samotného hrdiny. „Oproti ostatním večerům jsme změnili filozofii a tentokrát budou v hledišti převažovat stoly. Oproti minulým večerům si tak diváci budou moct užít svého hollywoodského hrdinu z komfortnějšího prostředí. Do prodeje jdou samozřejmě i vstupenky na meet-and-greet. Je jich však omezené množství,“ vysvětlila jednatelka VDN Promo Jitka Větrovská.

Vstupenky jsou od dnešního dne v prodeji v síti Ticketstream.cz a jsou k dostání od 1 490 korun. U stolu s občerstvením můžete sedět od 3 490 korun.


Autor: Alo

Den, jako když vyšije

14. července 2024 v 08:40

Přijďte ve středu 17. července do Městské knihovny v Korunní v Praze 2 na výtvarnou dílničku, kde si můžete v příjemné společnosti vyšít krásnou záložku nebo přáníčko.

Do Zahrady na niti na Rostlinnou štafetu

12. července 2024 v 10:08

Máte doma rostliny, řízky, semínka, které nechcete, nevejdou se vám domů, je vám líto rostliny vyhazovat nebo máte prostě moc stejných druhů a chtěli byste nějaké jiné? Nejste zatím moc velký pěstitel, ale rádi byste si domů pořídili květiny s příběhem?

Sejdeme se na zahradě: Malý kulturní festival

10. července 2024 v 10:14

Praha 10 zve na akci Centra Paraple, která nese název Sejdeme se na zahradě, konanou ve čtvrtek 18. července od 17:00 do 22:00 hodin.

Tango na lodi Tajemství

9. července 2024 v 11:25

V pátek 19. července tančete tango na náplavce Rašínova nábřeží. V 18 hodin lekce pro začátečníky, v 19 hodin pro pokročilé.

Překročte bludný kořen na Strašidelné stezce

5. července 2024 v 09:36

Již tradiční prázdninová stezka pro odvážné 20. července v parku U Čeňku bude probíhat od půl desáté večer do půlnoci, registrovat se můžete v areálu Plechárny.

Letní podvečer ve víru swingu na Strahově

5. července 2024 v 08:01

Zatančit si v rytmu swingu v jedinečném prostoru Velkého strahovského stadionu můžete v neděli 14. července v 17 hodin. Připravené jsou workshop pro začátečníky, swingová tančírna s živou kapelou i taneční vystoupení. Vstup je zdarma.

Divadelní festival Za dveřmi

5. července 2024 v 07:50

Show, humorná interaktivní představení, fantastické artistické výkony, velké a ještě větší loutky, netradiční workshopy i tradiční průvod centrem města. Sedmidenní program 16. ročníku pražského festivalu pouličního divadla nabídne od 10 do 16. července pestrý výběr z české i zahraniční...

Praha 15: Kytary a grilování

3. července 2024 ve 13:31

Hospůdka Karolína zve v neděli 7. července na večer při kytarách.

Pietní akt připomene výročí narození Jana Nerudy

2. července 2024 v 07:26

Spolek Malostranský hřbitov zve na pietní akt u příležitosti 190. výročí narození českého básníka, prozaika, novináře a malostranského patriota Jana Nerudy, který se uskuteční v úterý 9. července od 17 hodin u Nerudova hrobu na Vyšehradském hřbitově.

Jak prožívaly německé děti v Československu konec války?

26. června 2024 v 07:16

Co si děti braly s sebou do sběrných táborů? Co je čekalo v rozbombardovaném Německu? Projekce a následná debata s autory Janem Blažkem a Markem Tomanem představí oceňovanou knihu Odsunuté děti, ve které němečtí pamětníci vzpomínají na zlomové okamžiky svých životů.

Kurz kreslení a malování rostlin 2024

26. června 2024 v 07:10

Strávit příjemné sobotní dopoledne můžete v Botanické zahradě Na Slupi. Akademická malířka Lucie Crocro vás naučí různým výtvarným technikám i novému pohledu na krásu rostlin. Při zakoupení vstupenky je možné tvořit i uvnitř skleníku. Termíny kurzů můžete objednávat na e-mailu...

Setkání s veřejností o proměně části Parku Zahrádky

23. června 2024 v 11:04

Participační setkání s architekty a zástupci Prahy 9 o proměně vstupní části Parku Zahrádky u Rokytky se uskuteční ve středu 26. června od 10 do 18 hodin v ulici Ivana Hlinky při vstupu do parku Zahrádky. Cílem městské samosprávy je zlepšení podoby této části parku s ohledem na volnočasové...

Praha 6: Budoucnost altánu na Dědině

23. června 2024 v 06:21

Altán na Dědině vznikl jako jeden z úspěšných Nápadů pro šestku v roce 2021 a má sloužit jako místo pro trávení odpočinku.

Praha 6: Budoucnost sportoviště na Macharově náměstí

22. června 2024 v 06:47

Představitelé Prahy 6 zvou zájemce z řad místních obyvatel i širokou veřejnost na diskuzi o budoucnosti a způsobu využívání sportoviště na Macharově náměstí.

Oslava tramvajové smyčky Dlabačov

22. června 2024 v 06:31

Výstava, jízdy tramvají, kvízy. Akce se koná v neděli 23. června od 13 hodin.

Další články
Nahoru