Dnes Pondělí - oblacno 9°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 8°C
Pondělí 11. 12. 2023
Svátek má Dana
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Hvězda akčních filmů Jean-Claude van Damme se chystá do Prahy
7 listopad
Setkání
Jean-Claude van Damme. Foto: U.S. Air Force photo/Robbin Cresswell - Wikimedia Commons

Hvězda akčních filmů Jean-Claude van Damme se chystá do Prahy

7. 11. 2023
Agentura VDN Promo pořádá po Miku Tysonovi a Tysonu Furym další velkolepý event pod hlavičkou série Noc s legendou. Tentokrát osobně dorazí Jean-Claude van Damme, jeden z nejslavnějších akčních filmových hrdinů všech dob. Ten do Prahy sice už v minulosti zavítal, tentokrát to ale bude vůbec poprvé, kdy se fanoušci budou moci se svým idolem plánovaně potkat. Akce se koná 7. listopadu v holešovickém klubu SaSaZu. 

„Chtěli jsme navázat na naše úspěšné večery Noc s legendou a s manželkou jsme si říkali, že tentokrát bychom chtěli nějakého hollywoodského herce. Když se naskytla šance získat tak velkou hvězdu, šli jsme do toho. Jean-Claude van Damme je světovou superstar se skvělým příběhem, který do našeho večera přesně zapadá,“ uvedl promotér VDN Promo Petr Větrovský.

Další z večerů Noc s legendou se uskuteční 7. listopadu v klubu SaSaZu v Holešovické tržnici. Jean-Claude van Damme tam odvypráví svůj pestrý příběh, který začal karatistickou kariérou v Belgii.

Poté, co dosáhl mezinárodního úspěchu, se rozhodl, že se stane hercem v akčních filmech a odcestoval do Ameriky. Tam však jeho kariéra zpočátku pořádně drhla. Nikdo o něj neměl zájem, musel se po dlouhou dobu živit jako prodavač pizzy.

Jednoho dne potkal slavného producenta akčních filmů Menachema Golana a předvedl mu svou pověstnou karatistickou otočku. Producent pookřál a obyčejného prodavače pizzy pozval přece jen na schůzku. Po sedmihodinovém čekání před jeho kanceláří dostal mladý Jean-Claude van Damme scénář k filmu Krvavý sport (Bloodsport).

Více o těchto strastiplných začátcích i následné veleúspěšné kariéře se návštěvníci večera dozví přímo z úst samotného hrdiny. „Oproti ostatním večerům jsme změnili filozofii a tentokrát budou v hledišti převažovat stoly. Oproti minulým večerům si tak diváci budou moct užít svého hollywoodského hrdinu z komfortnějšího prostředí. Do prodeje jdou samozřejmě i vstupenky na meet-and-greet. Je jich však omezené množství,“ vysvětlila jednatelka VDN Promo Jitka Větrovská.

Vstupenky jsou od dnešního dne v prodeji v síti Ticketstream.cz a jsou k dostání od 1 490 korun. U stolu s občerstvením můžete sedět od 3 490 korun.


Autor: Alo

Praha 15: Vánoční besídka s nadílkou

Dnes v 08:59

Na vánoční besídku zvou děti Baráčníci z Prahy 15 v sobotu 16. prosince.

Praha 11: Jak se slaví Vánoce na Chodovské tvrzi

Včera v 17:04

Nechte se vtáhnout do kouzelného světa Vánoc a lidových tradic. Vychutnejte si koledy, harmonii přátelského setkání i voňavé občerstvení v předvánočním čase na Jižním Městě na Chodovské tvrzi.

Vánoční setkání u zvoničky v Hrdlořezích

Včera ve 13:06

Stříbrnou adventní neděli 17. prosince můžete oslavit u zvoničky v Hrdlořezích. Uslyšíte vánoční melodie, ochutnáte teplý čaj i svařené víno nebo si můžete opéct buřty.

Zbraslavské Vánoce

9. prosince 2023 ve 14:57

Dárky, šperky a vánoční ozdoby, pochutiny, dílny pro děti a hudební program v sobotu 16. prosince.

Adventní setkání v Parku Zahrádky

9. prosince 2023 ve 02:38

V neděli 10. prosince pořádá Praha 9 v Parku Zahrádky ve spolupráci s divadlem Gong, kluzištěm Zahrádky, Edu Bubo klubem a Café Park Zahrádky další adventní setkání.

V Praze 11 probíhá Jihoměstský advent

8. prosince 2023 v 06:51

Až do 21. prosince probíhá v Praze 11 Jihoměstský advent. Vánoce můžete navštívit na Chodovské tvrzi a v KC Zahrada si poslechněte Českou mši vánoční.

Beseda: Husité na Žižkově

8. prosince 2023 v 06:48

Beseda s Petrem Čornejem, na které představí svou novou knihu Husité na Žižkově o proměnách Žižkova v průběhu času, se koná v pondělí 11. prosince. Vstup je zdarma.

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

7. prosince 2023 v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Betlémování v Letňanech

7. prosince 2023 v 09:37

Víkend v obřadní síni radnice Prahy 18 zve na druhý ročník Letňanského betlémování, které pořádá spolek Letňany hravě.

Praha 1 zve k Adventnímu zpívání na Kozím plácku

5. prosince 2023 ve 14:53

Ve čtvrtek 7. prosince se můžete připojit k Adventnímu zpívání.

Lokální fórum Prahy 14 na Plechárně

5. prosince 2023 v 11:13

Lokální fórum, kterého se zúčastní političtí zástupci radnice Prahy 14 a zaměstnanci úřadu, se uskuteční ve středu 13. prosince od 17:30 hodin ve volnočasovém centru Plechárna.

Goethe-Institut zve na udržitelné Vánoce

4. prosince 2023 ve 14:37

Vánoce coby svátky konzumu: o tom, že to tak být nemusí, chce českou i mezinárodní veřejnost přesvědčit Goethe-Institut. Ten v sobotu 9. prosince nabídne celou řadu kreativních workshopů pro děti i dospělé s vánoční a zároveň ekologickou tématikou. Vstup je volný.

Praha 15: Rockové Vánoce

4. prosince 2023 v 10:23

V sobotu 9. prosince od 17 hodin na hřišti ve Chlumecké vystoupí děti ze školek, kapela The Apples a v 18 hodin bude rozsvícen stromek.

Adventní neděle v zahradě Strakovy akademie

2. prosince 2023 v 08:09

Úřad vlády pořádá cyklus adventních nedělí v zahradě Strakovy akademie. První z nich se uskuteční v neděli 3. prosince.

Peklo i nebe na Staroměstském náměstí. Sejdou se Mikuláši, čerti a andělé

1. prosince 2023 v 06:34

Největší setkání Mikulášů, čertů a andělů se blíží a v úterý 5. prosince ovládnou Staroměstské náměstí v Praze. Pekelná atmosféra s krásou andělských křídel čeká návštěvníky dvouhodinové show, která v centru dění propukne v 16 hodin. Děti čeká poutavé představení se spoustou pohádkových bytostí a...

Další články
Nahoru