dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Husobraní a Cider festival na Smíchovské náplavce, možná vám bude sláma koukat z bot
Speciality ochutnáte na Husobraní v sobotu na náplavce. Foto: archiv

Husobraní a Cider festival na Smíchovské náplavce, možná vám bude sláma koukat z bot

V sobotu 14. října se na náplavce bude hodovat. Připraveno bude 800 hus, ochutnáte husí speciality jako husí játra, husí sádlo, husí paštiku nebo foie gras. A kromě piva i 15 druhů cideru.

Od 10 do 19 hodin se těšte na nejen klasickou pečenou husu, ale také husu konfitovanou, uzenou, BBQ husu, husí burger, roládu, paštiku, kaldoun, lokše maštěné husím sádlem a další.

Odpočinout si budete moci na čerstvých voňavých balících slámy, které budou speciálně na Smíchovskou náplavku dovezeny. A k tomu všemu vás doprovodí živá hudba flašinetáře a harmonikářů.

Vstupné: 50 korun, děti do 12let a držitelé průkazu ZTP zdarma.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru